Klub Sportowy 7 COMA 7 Łódź. Od roku 2007 wspólnie z Polskim Związkiem Tańca Sportowego organizujemy kursy dla instruktorów sportu oraz szkolenia.

TopTan.pl
Polecamy
::.. 7 COMA 7
 7 COMA 7
Pl. Komuny Paryskiej 6 (pokój 204)
90-001 Łódź
tel. kom. 608 776 377, 604 640 177
7 COMA 7

Klub Sportowy „7 COMA 7”od 29 lat szkoli dzieci i młodzież w zakresie tańca współczesnego i sportowego. Od 1998 r klub posiada licencję na działalność w sporcie wyczynowym i jest zrzeszony w Polskim Związku Tańca Sportowego oraz międzynarodowej organizacji International Dance Federation (IDF).

Założycielem zespołu, trenerem i choreografem jest Urszula Dziekciarek – absolwentka Królewskiej Akademii Tańca w Wielkiej Brytanii, międzynarodowy sędzia tańca sportowego, wiceprezes Polskiego Związku Tańca Sportowego.

Klub bierze czynny udział w krajowej i międzynarodowej rywalizacji sportowej; ma na swoim koncie wiele sukcesów, między innymi: Mistrzostwo Europy i Świata w kategoriach dance show, electric boogie, belly dance ,funky oraz wielokrotne tytuły Mistrza Polski. Grupa pochwalić się może udanymi tournee po Niemczech i Japonii.

W maju b.r. zawodnicy klubu brali udział w Mistrzostwach Świata w Tańcu Sportowym organizowanych na Węgrzech, skąd wrócili z wieloma sukcesami i medalami(23 medale w tym 10 złotych 5 srebrnych i 8 brązowych).

W ciągu 29 lat funkcjonowania klubu, z zadowoleniem można stwierdzić, że taniec jako dyscyplina sportu zyskał duże zainteresowanie wśród dzieci i młodzieży i jest doskonałą, zdrową formą spędzania czasu wolnego.  << Studio Tańca Lilla House Wigury   Akademia Tańca Mirska >>


 
Klub Sportowy 7 COMA 7 w Łodzi istnieje od 27 lat, a od roku 1995 uczestniczy i organizuje zawody w dyscyplinie sportu taniec sportowy.
© TopTan.pl