Szkoła Tańca Lilla House w Łodzi oferuje zajęcia dla dzieci już od trzeciego roku życia, dla młodzieży i dorosłych.

TopTan.pl
Polecamy
::.. Studio Tańca Lilla House Wigury
  Studio Tańca Lilla House Wigury
ul. Wigury 21 (II p.)
90-319 Łódź
tel. 42 636 97 00
tel. kom. 669 903 998, 500 069 930
 Studio Tańca Lilla House Wigury

Lilla House to pierwsze w Łodzi tak wszechstronne miejsce, które powstało już blisko 8 lat temu. Tutaj możesz zacząć przygodę z tańcem i intensywnie rozwijać swoje umiejętności, a także pozyskiwać nowe znajomości, poszerzać horyzonty. Wsłuchujemy się w potrzeby naszych kursantów i dlatego stale wprowadzamy udoskonalenia, między innymi dodając do naszej listy zajęć nowe techniki tańca, obecnie znajdziesz u Nas zajęcia typu:
 • hip hop;
 • lyrical hip hop;
 • jazz;
 • taniec brzucha;
 • salsa;
 • taniec towarzyski;
 • fit spalanie (zajęcia fitness);
 • balet dla dzieci;
 • taniec nowoczesny dla dzieci;
 • funky mix dla dzieci;
 • dancehall dla dzieci, młodzieży i dorosłych;
 • break dance (również dla dziewcząt);
 • new age.


I to oczywiście nie wszystko. Współpracujemy z instruktorami, którzy prezentują różnorodne style. Dzięki temu możemy zapewnić urozmaicone zajęcia na najwyższym poziomie. W Lilla House dopasujesz poziom zajęć do swoich umiejętności, ponieważ są u Nas zajęcia na każdym stopniu zaawansowania.

Jeśli zaczynasz przygodę z tańcem, możesz wybrać zajęcia dla początkujących, podczas których nauczysz się podstaw i poznasz technikę.

Jeśli natomiast już tańczysz, zapraszamy na zajęcia do grup średnio-zaawansowanych i zaawansowanych. Te zajęcia pozwolą Ci na udoskonalenie techniki, zdobycie warsztatu tanecznego, a ponadto zyskasz nowe doświadczenie, które przekażą Ci instruktorzy i choreografowie Lilla.

Zwróć też uwagę na to, że w Lilla tworzymy formacje taneczne, których celem jest udział w pokazach, konkursach oraz imprezach współorganizowanych przez Lilla House. Ty również masz szansę, aby dołączyć do naszych grup pokazowych.

Zapraszamy do Lilla House osoby, których marzeniem jest nie tylko nauka tańca, ale również chęć odprężenia, oderwania się od otaczającej, czasami nieco szarej rzeczywistości, nabrania energii do dalszego działania w zabieganym świecie, a także zyskania nowych znajomości.


Dlaczego właśnie w Lilla House poczujesz się jak w domu?

Możesz odwiedzić wiele miejsc, ale bądź pewien, że u Nas otrzymasz wsparcie od całego zespołu, spotkasz fantastycznych ludzi i z pewnością zobaczysz, że taniec znacznie poprawia samopoczucie.

Czas na konkrety!
1. Będziesz miał możliwość uczestniczenia w zajęciach tanecznych na trzech niepowtarzalnych salach:
- sali modern – 120 m²;
- sali classic – 120 m²;
- sali orient – 90 m².

2. Poczujesz się pewnie i bezpiecznie będąc w miejscu, gdzie każdy służy pomocą i radą.
3. Zdobędziesz wartościowe kontakty, a nawet znajomości na całe życie.


A teraz jeszcze kilka słów ludziach

My wiemy, że drugi człowiek jest najważniejszy. Naszą misją jest pomóc Tobie w Twoim rozwoju tanecznym i ruchowym. Chcemy, abyś zawsze czuł się doskonale w swoim ciele. Ruch to zdrowie! W formie, którą Ci proponujemy to również przyjemność, relaks i satysfakcja.

Ale to jeszcze nie wszystko. O innych zaletach przekonasz się z łatwością, wystarczy, że nas odwiedzisz i zostaniesz z nami na dłużej.

To Twoja decyzja, ale my czekamy na Ciebie przy ul. Wigury 21. Do zobaczenia w Lilla House!

Z najlepszymi życzeniami,
Zespół Lilla House   7 COMA 7 >>


 
Szkoła Tańca Lilla House Łódź. Scenariusz i produkcja imprez, eventów, spotkań biznesowych, pikników firmowych, konferencji.
© TopTan.pl