Studio Tańca Adama Padły

TopTan.pl
Polecamy
::.. AD
 AD
ul. Górna Wilda 81
61 - 563 Poznań
tel. 61 662 85 96
tel. kom. 665 607 755
fax. 61 662 85 96
AD

Zajęcia odbywają się dla młodzieży i dorosłych. Studio mieści się na dwóch salach tanecznych. W ofercie są kursy w parach, taniec solowy, formacje taneczne, zajęcia indywidualne, regularne warsztaty taneczne. Tańcz do u-Padłego!

Adam "Adamino" Padła jest założycielem Studia Tańca. Tańczył turniejowo w Polsce, później w Niemczech. Klasa "S" w sportowym tańcu towarzyskim, wielokrotny Mistrz Brandenburgii, uczestnik Mistrzostw Niemiec, 3 miejsce na Mistrzostwach Niemiec Formacji Tanecznych. Posiada licencję sędziowską oraz trenerską tańca sportowego.

Od wielu lat tańczy Salsę, występuje z formacją Salsy, jeździ na kongresy Salsy w Polsce i za granicą. Od pewnego czasu zakochany tanecznie w Jazzie, Broadway, tańcach Afro-brazylijskich, dla których pojechał do Brazylii i nie zamierza na tym poprzestawać. Uwielbia wymyślać choreografie, tańczyć i występować na scenie. Najchętniej tam właśnie spędzałby cały dzień.

Aneta Drapczyńska jest instruktorką tańców towarzyskich oraz solowych. W swojej pracy wykorzystuje doświadczenie licznych turniejów, w których zdobyła szereg laurów, między innymi czołowe miejsca podczas Mistrzostw Okręgu Lubuskiego i Mistrzostw Brandenburgii oraz klasę "A" w sportowym tańcu towarzyskim.

Jej najnowszymi zamiłowaniami tanecznymi są Jazz, Modern Jazz, Hip Hop New Style oraz Salsa, które to dyscypliny umiejętnie wykorzystuje w tworzeniu nowatorskich choreografii solowych. Bogate spektrum dyscyplin tanecznych szlifuje na różnego rodzaju warszatach i kongresach. Prowadzi turnieje tańca i działa w struktrurach tańca sportowego.

Artur Brążkowski i Ania Grzesiak tańczą wspólnie od trzech lat. Choć największą ich pasją jest salsa, w stylu L.A., jak i kubańskim, to na początku spędzili wiele godzin na tańcu towarzyskim. Dla niej była to nowość i utrzymanie ramy przy latynoskich inklinacjach graniczyło z niemożliwością. Dla niego taniec towarzyski był świetną wprawką przed czekającym szaleństwem salsowym. Ania pierwsze salsowe kroki stawiała w Kalifornii, gdzie w jednym z klubów poczuła, czym jest "latin fever".

Obydwoje uczestniczą regularnie w salsowych kongresach i warsztatach. Oprócz prowadzonych kursów salsy, swoją pasją i wiedzą na jej temat dzielą się z innymi na animacjach i imprezach.

Justyna Suchecka znalazła spełnienie swoich pasji tanecznych w tańcu towarzyskim, których obecnie uczy w naszym Studio. Może poszczycić się Mistrzostwem Województwa Lubuskiego w tańcach standardowych oraz latynoamerykańskich. Oprócz sukcesów tanecznych Justyna może pochwalić się również organizacją Mikołajkowej Gali Tańca w Witnicy.

Karolina Gorzkowska żyje muzyką i tańcem, czego dowodem jest klasa "C" w obu stylach tańca towarzyskiego oraz odebrane wykształcenie muzyczne - Karolina ukończyła szkołę muzyczną I stopnia w klasie fortepianu. Nic więc dziwnego, że obecnie jej największą miłością jest dyscyplina, która kojarzy się ze śpiewem i radosnym roztańczeniem, czyli Broadway - zwłaszcza w postaci elegancji i klasy rodem z filmów z Fredem Astairem.


Cennik:

 • Dorośli kursy w parach 8 zajęć
  • 200 zł przelewem
  • 210 zł gotówką
 • Uczniowie i studenci kursy w parach 8 zajęć
  • 190 zł przelewem
  • 200 zł gotówką
  • 190 zł gotówką
 • Dorośli kursy solowe 6 zajęć
  • 130 zł przelewem
  • 140 zł gotówką
Wszystkie ceny zawierają podatek VAT 22%. Pozostałe ceny znajdziecie Państwo na stronie www.   Akademia Tańca Atpirouette >>


 
AD'art Agencja Artystyczna
© TopTan.pl