Studio Tańca Adelante Bydgoszcz. Rytmika i taniec 3-5 lat, Mama i Dziecko, Disco Dance 6 - 9 lat, Hip - hop, street dance.

TopTan.pl
Polecamy
::.. Adelante
 Adelante
ul. Kwiatkowskiego 2
85 - 790 Bydgoszcz
tel. 52 348 52 03
tel. kom. 604 927 546
Adelante

Proponowane przez nas zajęcia przeznaczone są nie tylko dla tych z Państwa, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z tańcem, ale także dla tych, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności taneczne.

W naszym studio prowadzimy naukę w grupach przeznaczonych dla dzieci ,młodzieży, studentów, dorosłych oraz wiecznie młodych seniorów. Wszyscy uczestnicy naszych zajęć mają możliwość uczęszczania do grup o różnym stopniu zaawansowania oraz w zależności od grupy wiekowej.

Dajemy państwu możliwość wybrania dni i godziny, w jakich chcielibyście uczęszczać na nasze kursy, bowiem lekcje tańca odbywają się przez cały tydzień w różnych porach dnia. Dla najlepszych i najwytrwalszych organizujemy nabory do zespołów tanecznych (formacji Adelante). Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych pedagogów i instruktorów oraz doskonałych tancerzy. Ich profesjonalizm i doskonałe przygotowanie, gwarantuje wysoką jakość prowadzonych przez nich lekcji. Podczas zajęć rozwijamy koordynację ruchową, gibkość i sprężystość ciała, utrzymujemy kondycję, kształtujemy grację, a przede wszystkim dobrze się bawimy. .   Alwidance Szkoła Tańca Aliny i Witolda Polakowskich >>


 
Studio Tańca Adelante w Bydgoszczy. Dancehall, breakdance, pilates, Yoga.
© TopTan.pl