Afit Dance Club Gliwice. BPU (brzuch, pośladki, uda), BPU plus kręgosłup, body shape, stretching.

TopTan.pl
Polecamy
::.. Afit Dance Club
 Afit Dance Club
ul. Robotnicza 2
44-100 Gliwice
tel. 32 333 23 81
tel. kom. 663 474 991
Afit Dance Club

Witamy serdecznie.

Dzisiejszy świat to czas szybkich zmian, ciągły pośpiech, napięcie, stres oraz brak czasu na odpoczynek. To wszystko negatywnie wpływa na nasz organizm. Co zrobić, by poczuć się lepiej?

Wystarczy odwiedzić nasz Klub. Tutaj wzmocnisz ciało, zrelaksujesz duszę, naładujesz się pozytywną energią, która jest tak potrzebna, by móc pokonywać codzienne trudności. Nasza filozofia, stworzona w oparciu o godziny przemyśleń, analiz, rozmów z wieloma kobietami, uwzględnia ich potrzeby, oczekiwania, ale również możliwości. Stworzyłyśmy miejsce, w którym staniesz się kobietą szczęśliwą, zdrową, zadbaną.

Zapraszamy wszystkich, którzy w aktywny, zdrowy sposób pragną spędzić swój wolny czas do naszego klubu w Gliwicach przy ulicy Robotniczej, miejsca tętniącego życiem, przyjaznego, otwartego dla Państwa bez względu na wiek i kondycję fizyczną. Prowadzimy zajęcia z zakresu fitness, body&mind i tańca. Ćwiczenia dostosowane są do potrzeb i stopnia zaawansowania każdego Klienta.

Jeśli nie wiesz od czego zacząć i jakie zajęcia wybrać z naszej oferty chętnie Ci doradzimy i pomożemy. Gwarantujemy, że Twoje ciało nabierze nowych wartości i stanie się bardziej "fit". Z nami odkryjesz entuzjazm i radość płynącą z ruchu   Alhambra >>


 
Afit Dance Club w Gliwicach. Zajęcia dla dorosłych i dla dzieci. Zapraszamy wszystkich, którzy w aktywny, zdrowy sposób pragną spędzić swój wolny czas do naszego klubu
© TopTan.pl