Akademia Tańca w Krakowie

TopTan.pl
Polecamy
::.. Akademia Tańca
 Akademia Tańca
ul. Długa 17
Kraków
tel. kom. 513 254 234
Akademia Tańca

Od wielu lat taniec jest miłością i sposobem na życie pełne pasji dla Akademii. Tej właśnie pasji poświęciła wszystkie swoje siły, w niej ulokowała ambicje, marzenia i cele.

Efektem starań Akademii są tytuły mistrzowskie w tańcu towarzyskim w kraju i za granicą, wielokrotne zdobycie niezwykle prestiżowego Pucharu prof. Mariana Wieczystego, a także dostąpienie zaszczytu reprezentowania Polski na Mistrzostwach Świata Zawodowców.

Nie bez znaczenia było także dla niej dalsze podnoszenie kwalifikacji, czego dowodem są nadane Akademii przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, a także przez Ministerstwo Kultury i Sztuki uprawnienia instruktorów tańca towarzyskiego oraz przyznany przez Akademię Wychowania Fizycznego i Sportu tytuł instruktora sportu ze specjalizacją w tańcu sportowym.

Szczyci się także zdanymi na najwyższą ocenę egzaminami zawodowymi w Imperial Society of Teachers of Dancing w Wielkiej Brytanii.

Jako nieliczni z instruktorów tańca towarzyskiego w Małopolsce instruktorzy Akademii posiadają zawodowe licencje na prowadzenie zajęć tanecznych wydane przez Polskie Zawodowe Stowarzyszenie Taneczne.

W ofercie Akademii:
  • Kursy Tańca Towarzyskiego
  • Taniec nowoczesny - Dance4Fans
  • Szkolenia par do ślubu
  • Lekcje indywidualne
  • Klub Tańca Towarzyskiego
  • Klub Dance4Fans
   Akademia Tańca i Fitnessu Magia Rytmu >>


 
Kraków szkoła tańca ul. Długa 17
© TopTan.pl