Akademia Tańca Atpirouette w Poznaniu. Iwona Ratajczak. Relaks tańcem dla Pań, bez ograniczeń wieku. Kurs dla modelek.

TopTan.pl
Polecamy
::.. Akademia Tańca Atpirouette
 Akademia Tańca Atpirouette
ul. Grobla 7
61-858 Poznań
tel. kom. 691 20 40 40
Akademia Tańca Atpirouette

O firmie.

Właścicielem i dyrektorem jest Iwona Ratajczak - absolwentka Państwowej Szkoły Baletowej w Poznaniu oraz Instytutu Sztuki Teatralnej w Moskwie. Od 26 lat nauczycielka tańca klasycznego i charakterystycznego w Ogólnokształcącej Szkole Baletowej im. Olgi Sławskiej - Lipczyńskiej w Poznaniu. Przez wiele lat opiekun praktyk scenicznych uczniów oraz asystent kierownika baletu w Teatrze Wielkim w Poznaniu. Przygotowała uczniów do spektakli:,,Giselle", ,,Trójkątny Kapelusz", Jezioro łabędzie", ,,Paquita:, ,,Harnasie", ,,Don Kichot", ,,Dziadek do orzechów", ,,Coppelia". Podczas Koncertów Dyplomowych uczniów Szkoły prezentowała własne choreografie. Współpracowała z MTV. Od wielu lat uczestniczy w realizacji projektów artystycznych ośrodków kultury w Poznaniu oraz w województwie.

Pracujemy nad samorozwojem, pogłębianiem pasji i miłości do tańca!

Siedziba Akademii mieści się w niepowtarzalnych wnętrzach.

Zapraszam dzieci, młodzież i dorosłych. Wszystkich tych, którym taniec jest bliski, potrzebny i sprawiający radość.  << AD   Alegria Szkoła Tańca >>


 
Akademia Tańca Atpirouette Poznań. Nauka tańca: klasycznego, modern, towarzyskiego, ponadto: balet, jazz, zajęcia dla dzieci.
© TopTan.pl