AKADEMIA TAŃCA FILAN Anna Filipczyk Bielsko Biała. Bogata oferta zajęć, wykwalifikowana kadra instruktorów, wspaniała atmosfera.

TopTan.pl
Polecamy
::.. AKADEMIA TAŃCA FILAN Anna Filipczyk
 AKADEMIA TAŃCA FILAN Anna Filipczyk
ul. ks. Stojałowskiego 44
43-300 Bielsko-Biała
tel. 33 811 17 25
tel. kom. 600 085 303
AKADEMIA TAŃCA FILAN Anna Filipczyk

Drugi e-mail do Akademii Tańca Filan: pierwszytaniec@filandance.pl…wyjątkowa szkoła tańca…
DLACZEGO?
bogata oferta zajęć
wykwalifikowana kadra instruktorów
wspaniała atmosfera
rozrywka
lustrzana, klimatyzowana sala z parkietem o pow. 115 m2
recepcja w formie kawiarenki


NASZA OFERTA TO: bogata oferta zajęć dla:
 • par,
 • pań solo,
 • młodzieży,
 • dzieci,
 • firm,

jak również:
 • roztańczenia, imprezy, wieczorki taneczne,
 • kompleksowe przygotowanie do pierwszego tańca i wesela,
 • indywidualne lekcje tańca,
 • specjalna oferta dla singli,
 • warsztaty taneczne,
 • blok zajęć porannych,
 • obozy taneczne i wczasy z tańcem,
 • wieczory panieńskie.Akademia Tańca Filan w Bielsku-Białej ma swoją siedzibę w centrum miasta przy ulicy Stojałowskiego 44 na pierwszym piętrze pawilonu handlowo-usługowego. Posiadamy profesjonalnie przygotowaną klimatyzowaną salę taneczną o pow. 115 m2 z lustrami i dębowym parkietem oraz zaplecze – szatnie damską i męską, recepcję w formie kawiarenki, sanitariat.

Oferta akademii jest bardzo wszechstronna i każdy może znaleźć tutaj coś dla siebie. Proponujemy zajęcia dla par np.: taniec towarzyski, Party Dance – disco samba, discofox, salsa, kurs tańca dla narzeczonych, studniówkowe kursy tańca, tango argentino, dla pań solo np.: taniec - zajęcia latin fever, sexy dance, show dance, taniec orientalny; fitness – Power Yoga/Bodyart, Power Energy Workout, Healthy Trening, dla młodzieży i dorosłych street&stage np.: jazz, hip-hop, cheerleaders, dancehall, dla dzieci np.: balet, zabawa z tańcem, cheerleaders, hip-hop, street&stage mix, videoclip dance. Wszystkie zajęcia w naszej szkole są prowadzone przez życzliwych, wykwalifikowanych instruktorów, którzy posiadają zarówno bogate doświadczenie taneczne jak i pedagogiczne oraz na bieżąco podnoszą swoje umiejętności.

Wyjątkową propozycję kierujemy do uczestników kursów tańca w parach, a w szczególności kursów tańca towarzyskiego. Zapraszamy na imprezy i wieczorki taneczne organizowane wyłącznie dla klientów naszej szkoły. Bardzo istotne jest, aby wykorzystywać nabyte umiejętności jak najczęściej, nie tylko w trakcie kursu, ale także spotykając się towarzysko z uczestnikami innych grup.

Specjalną ofertę kierujemy także do par, które w niedługim czasie planują swój ślub. Proponujemy grupowe kursy tańca dla narzeczonych, których program został specjalnie dostosowany w taki sposób by w krótkim czasie nauczyć się tego, co najpotrzebniejsze i co pozwoli swobodnie pobawić się na własnym weselu. Oprócz tego w ramach lekcji indywidualnych oferujemy kompleksowe, profesjonalne przygotowanie do pierwszego weselnego tańca (w skład oferty wchodzą: dobór muzyki z bazy utworów instruktora, profesjonalna konwersja utworów audio – przygotowanie składanek, zmiana tempa i elementów ścieżek utworów, przygotowanie choreografii o charakterze i poziomie dostosowanym do potrzeb i preferencji klienta). Zachęcamy do skorzystania również z oferty akademii w aspekcie organizacji wieczorów panieńskich.

Osobna propozycję kierujemy do osób solo – singli, które chciałyby wziąć udział w kursach tańca dla par. Istnieje możliwość zgłoszenia się w naszej bazie danych, co umożliwi nam dobór odpowiedniego partnera lub partnerki i ułatwi tym osobom udział w imprezach tanecznych organizowanych przez szkołę.

Specjalne propozycje zajęć kierujemy także w stronę młodzieży przygotowującej się do balu studniówkowego, firm, osób dysponujących wolnym czasem w godzinach porannych.
Zapraszamy także wszystkich chętnych na obozy taneczne i wczasy z tańcem.

ZAPRASZAMY!!!


Szczegółowe informacje: www.filan-taniec-bielsko.pl   Dakini >>


 
AKADEMIA TAŃCA FILAN w Bielsku Białej. Anna Filipczyk. Taniec dla dzieci, taniec weselny, warsztaty taneczne Bielsko, fitness, cheerleaderki filan bielsko, lekcje tańca.
© TopTan.pl