Akademia Tańca Lublin. Bądź Fit - specjalnie dla Pań, które chcą zachować letnią figurę.

TopTan.pl
Polecamy
::.. Akademia Tańca Lublin
 Akademia Tańca Lublin
ul. Nałęczowska 24 (budynek Mitsubishi Motors, I p.)
Lublin
tel. kom. 604 273 783, 691 047 724
Akademia Tańca Lublin

Akademia Tańca powstała w 2008 roku dzięki połączonym siłom i sympatii do tańca Joanny Miłoszewicz, Piotra Czarneckiego i Bolesława Bary- doświadczonych pedagogów, tancerzy i choreografów. W swojej ofercie mamy zajęcia dla dzieci od 3 roku życia, młodzieży oraz dorosłych, a szeroki wachlarz zajęć sprawi, że na pewno znajdziecie coś dla siebie. Doskonałe połączenie komunikacyjne, własny parking i dogodne godziny zajęć to nasze kolejne atuty!

Oprócz nauki tańca organizujemy zabawy i bale karnawałowe, andrzejkowe, sylwestrowe, dancingi, pokazy taneczne i inne imprezy okolicznościowe. Nie prowadzimy kursów tańca, w zamian oferujemy długoletnią edukację taneczną, bo tylko dzięki niej można poczuć prawdziwą radość z tańca.

Zawsze można do nas dołączyć! Jesteśmy orgaznizatorami mega warsztatów tanecznych, tematycznych kolonii dla dzieci i taneczno-sportowych obozów dla młodzieży i dorosłych.

Z naszej inicjatywy co roku odbywa się Wschodnia Strefa Tańca-ogólnopolskie zawody street dance, na które już dziś zapraszamy- zawsze pierwszy weekend czerwca!  << Akademia Promocji Tańca Magdalena Woszczek   Centrum Tańca Lublin >>


 
Akademia Tańca w Lublinie. Street Dance, Funk Styles, BBoying, Dancehall, House Dance, High Heels- taniec w szpilkach, Zumba-Fit Dance, Taniec towarzyski, Latino Solo, Tango Argentino.
© TopTan.pl