Akademia Tanga Argentyńskiego Warszawa. Milonga na świeżym powietrzu, Milonga w klubie Equilibrium, Milonga Alternativo.

TopTan.pl
Polecamy
::.. Akademia Tanga Argentyńskiego
 Akademia Tanga Argentyńskiego
al. Ujazdowskie 45 (Kawiarnia “U Aktorów”)
Warszawa
tel. kom. 502 701 920
Akademia Tanga Argentyńskiego

Stowarzyszenie Akademia Tanga Argentyńskiego.


Akademia Tanga Argentyńskiego została założona w 1999 roku w poczuciu potrzeby rozwijania tanga w Polsce, prezentowania tańca i muzyki, uznając je za elementy szerszej filozofii tanga. Ona istnieje, nie tylko jako część narodowej kultury Argentyny, ale jako rodzaj emocji. Pod tym względem bliska jest każdemu z nas.

Dowodem popularności tanga są liczne kluby i akademie zrzeszające miłośników na całym świecie. Za ich przykładem staramy się gromadzić wszystkich zainteresowanych, którzy chcieliby się uczyć, tańczyć oraz dowiadywać o wydarzeniach tangowych w Europie.

Prowadzimy lekcje, organizujemy warsztaty, zapraszamy tancerzy i nauczycieli z zagranicy.

Przejawem naszej działalności są proponowane przez nas pokazy tanga w wykonaniu najlepszych par Akademii i mistrzów z zagranicy oraz koncerty grane przez m.in. warszawskie zespoły Machina del Tango, Tangata Quintet, alTango!, krakowskie Trio Revirado, śląski kwartet QuiTango.  << Akademia Isadory   AKJ >>


 
Akademia Tanga Argentyńskiego w Warszawie. Milonga na Chłodnej, Milonga “Una emocion”, Milonga Elegante, Milonga El Palacio.
© TopTan.pl