Szkoła Tańca ALEGRIA Mariusz Wyttyk, Agnieszka Dolata-Wyttyk Poznań. To nie tylko nauka ale również wiedza o tańcu, kultura tańca i manier nie tylko na parkiecie.

TopTan.pl
Polecamy
::.. Alegria Szkoła Tańca
 Alegria Szkoła Tańca
ul. Kolejowa23
Poznań
tel. kom. 600 873 292, 600 874 024
Alegria Szkoła Tańca

Taniec to nie tylko sport, sposób spędzenia wolnego czasu, moda. Taniec to coś więcej. To wybuchowa mieszanka: pasji - bo bez niej nie ma prawdziwego tancerza, pokory bo to niejednokrotnie owoc ciężkiej pracy, siły charakteru potrzebnej do każdej nauki. Taniec to wyjście naprzeciw ludziom i niecodzienna rozmowa gdzie liczy się empatia, odpowiednie, subtelne podejście do człowieka. To w tańcu człowiek się otwiera.

Nauka tańca wymaga nie tylko od uczniów, ale przede wszystkim od nauczyciela. Zarażenia pasją, pokazania pokory i siły charakteru oraz prawidłowego podejścia do uczącego się: nie w relacji uczeń-mistrz, a uczeń-mentor. Nauczyciel zawsze stoi nie ponad, a obok swojego ucznia. To jest klucz sukcesu. Naszego sukcesu. Możemy powiedzieć, że właśnie tym kluczem otworzyliśmy i otwieramy już od ponad 20 lat serca kolejnych pokoleń kursantów. Jesteśmy z tego dumni.

Prawdziwym sukcesem są ludzie. Tańczący. Tańczący z pasją.  << Akademia Tańca Atpirouette   Angello >>


 
Szkoła Tańca ALEGRIA w Poznaniu. Nasze zajęcia to ponad 20 lat doświadczenia wieloletniego tancerza turniejowego, ucznia Ireny Gonet.
© TopTan.pl