Alwidance Szkoła Tańca Aliny i Witolda Polakowskich w Bydgoszczy. Podczas 19-letniej już wspólnej pracy A.W. Polakowscy wykształcili wiele liderowych par turniejowych od „E” do „A” klasy.

TopTan.pl
Polecamy
::.. Alwidance Szkoła Tańca Aliny i Witolda Polakowskich
 Alwidance Szkoła Tańca Aliny i Witolda Polakowskich
ul. Toruńska 30
85-023 Bydgoszcz
tel. 52 37 37 958
tel. kom. 608 438 958
Alwidance Szkoła Tańca Aliny i Witolda Polakowskich

Szkoła Tańca „Alwidance” Aliny i Witolda Polakowskich w Bydgoszczy działa od 04.2.1990r. Założycielami i trenerami Szkoły Tańca są nauczyciele tańca Alina i Witold Polakowscy.

Podczas 19-letniej już wspólnej pracy pod szyldem ST„Alwidance” A.W. Polakowscy wykształcili wiele liderowych par turniejowych od „E” do „A” klasy.

Nie sposób wymienić wszystkich tancerzy, liderowych par turniejowych S.T. „Alwidance”. Na szczególną uwagę zasługuje postać Przemka Opolskiego, który zdobył w Szkole Tańca „Alwidance” kl.”B”, a następnie wyjechał do Włoch, gdzie doszedł do klasy międzynarodowej „S”, zdobywając dwukrotnie Mistrzostwo Włoch w kategorii tańców latynoamerykańskich.

Kolejnymi tancerzami kontynuującymi zagraniczną karierę taneczną są Dawid Schulz oraz Mikołaj Czarnecki w Stanach Zjednoczonych oraz Marta Tylicka we Francji.  << Adelante   Bailamos Robert Linowski >>


 
ALWIDANCE Szkoła Tańca Bydgoszcz. Alina i Witold Polakowscy.
© TopTan.pl