Centrum Edukacji i Tańca DIAMENT Poznań. Taniec dla dzieci, turniejowy taniec towarzyski, fitness, taniec solo.

TopTan.pl
Polecamy
::.. Centrum Edukacji i Tańca DIAMENT
 Centrum Edukacji i Tańca DIAMENT
ul. Ziemowita 41
61-063 Poznań
tel. 61 870 84 76
tel. kom. 605 88 16 21
Centrum Edukacji i Tańca DIAMENT

Centrum Edukacji i Tańca "DIAMENT" powstało w 2005 roku.
W naszej szkole będziecie się Państwo uczyć od specjalistów czynnie uprawiających taniec i fitness. Wprowadzą Was w magiczny świat tańca, który jest jedną z najbardziej naturalnych form ludzkiej aktywności i niesie za sobą wiele korzyści: jest to najprostszy sposób zawierania znajomości i nawiązywania kontaktów towarzyskich, uczy obycia towarzyskiego i dzielenia przestrzeni z innymi ludźmi, nawiązywania z nimi bliskiego kontaktu, bawi i daje radość życia, cudowny, delikatny i gruntowny sposób na gimnastykowanie swojego ciała, reguluje potrzebę ruchu i koryguje wady postawy, wzmaga poczucie rytmu i uwrażliwia na muzykę, wpływa na osiąganie przez dzieci lepszych wyników w szkole, rozwija pamięć i wiarę w siebie...

Zajęcia są prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę instruktorów fitness oraz tancerzy. O ich profesjonaliźmie świadczy wieloletnie doświadczenie taneczne, wyniki na międzynarodowych i ogólnopolskich turniejach tańca oraz przygotowanie pedagogiczne i trenerskie.

Zajęcia odbywają się na doskonale wyposażonej sali tanecznej z lustrami, profesjonalnym parkietem do tańca oraz nagłośnieniem równomiernie rozmieszczonym w każdej części sali.
Co najważniejsze zajęciom towarzyszy kameralna atmosfera, gwarantuje to Państwu szybkie przyswajanie kroków a instruktorom ułatwia indywidualne podejście do każdego uczestnika.

Centrum Edukacji i Tańca Diament specjalizuje się w zajęciach dla dzieci i młodzieży. Przygotowujemy zespoły taneczne zarówno z tańca nowoczesnego jak i towarzyskiego pod kątem licznych występów, festiwali i turniejów tanecznych. Szkoła nasza należy do Polskiego Towarzystwa Tanecznego oraz do Federacji Tańca Sportowego co umożliwia naszym tancerzom prezentowanie swoich umiejętności na wielu prestiżowych zawodach tańca towarzyskiego jak i nowoczesnego.  << Born To Dance   Dancegroup >>


 
Taniec Diament w Poznaniu. Prowadzimy również zajęcia dla dorosłych z tańca towarzyskiego, tańca musicalowego dla Pań oraz aerobiku.
© TopTan.pl