Centrum tanca Mariana Siwki Bydgoszcz. Połączenie tradycji rodzinnej przekazywanej z pokolenia na pokolenie ze świeżością i kreatywnością w prowadzeniu zajęć.

TopTan.pl
Polecamy
::.. Centrum Tańca M.Siwka
 Centrum Tańca M.Siwka
ul.Gdańska 28
Bydgoszcz
tel. 52 376 55 55
tel. kom. 606 33 57 57, 501 650 255
Centrum Tańca M.Siwka

Centrum Tańca "M. Siwka" jest szkołą tańca istniejącą najdłużej na rynku bydgoskim, bo od 1982 roku( pierwotna nazwa Studio Taneczne „M.Siwka”). Nasza szkoła posiada długoletnią tradycję oraz doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Prowadzimy zajęcia różnych stylów tanecznych.

Centrum Tańca tworzy zespół dyplomowanych instruktorów posiadających uprawnienia nadane przez Ministerstwo Kultury w Warszawie. Instruktorzy systematycznie uczestniczą w ogólnopolskich szkoleniach w celu ciągłego podnoszenia poziomu swoich zajęć.Centrum Tańca tworzy zespół dyplomowanych instruktorów posiadających uprawnienia nadane przez Ministerstwo Kultury w Warszawie. Instruktorzy systematycznie uczestniczą w ogólnopolskich szkoleniach w celu ciągłego podnoszenia poziomu swoich zajęć.

Nasze mocne strony:
  • Miła, przyjazna i dyskretna atmosfera
  • Wieloletnie doświadczenie
  • Połączenie tradycji rodzinnej przekazywanej z pokolenia na pokolenie ze świeżością i kreatywnością w prowadzeniu zajęć
  • Ujednolicony światowy program nauczania tańca
  << Bailamos Robert Linowski   Fabryka Tańca >>


 
Centrum Tańca M.Siwka w Bydgoszczy. Miła, przyjazna i dyskretna atmosfera.
© TopTan.pl