Centrum Tańca Rytm w Chełmie. Profesjonalna edukacja taneczna i zdrowy sposób na wolny czas.

TopTan.pl
Polecamy
::.. Chełmskie Centrum Tańca Rytm
 Chełmskie Centrum Tańca Rytm
ul. 11 Listopada 2
22–100 Chełm
tel. 82 563 08 52
tel. kom. 512 553 359, 501 046 676
Chełmskie Centrum Tańca Rytm

Chełmskie Centrum Tańca „Rytm” to nowa atrakcyjna i bardzo dynamiczna propozycja taneczna skierowana do tych, którzy dla siebie, swoich dzieci i przyjaciół szukają profesjonalnej edukacji tanecznej i zdrowego sposobu na wolny czas.

Po latach karier sportowych byli instruktorzy i trenerzy mistrzowskiej formacji "Takt – Zomar"zapraszają do własnego ośrodka, w którym trzy sale treningowe z lustrami i profesjonalnym zapleczem pozwalają na realizację różnorodnych propozycji od 5 do 105 lat! (zobacz - sala duża, sala średnia, sala mała). Szkoła jest członkiem Polskiego Towarzystwa Tanecznego, co uprawnia naszych tancerzy do udziału w zawodach rangi ogólnopolskiej, międzynarodowej. Lokalizacja naszego Centrum w hotelu „Relax" będącym obiektem strzeżonym, parking, restauracja oraz przystanek CLA zapewniają szybkie dotarcie na zajęcia z każdej części miasta.

Zapraszamy na naszą stronę internetową i czekamy na Państwa, by wspólnie pogłębiać tajniki tańców towarzyskich, hip hopu, tai chi, budować sprawność podczas tanecznego aerobicu, pomóc przyszłym nowożeńcom....i do zobaczenia na parkiecie!!!   Foton >>


 
Centrum Tańca Rytm Chełm. Trzy sale treningowe z lustrami i profesjonalnym zapleczem pozwalają na realizację różnorodnych propozycji od 5 do 105 lat!
© TopTan.pl