Taneczne Stowarzyszenie DANCEGROUP – Taniec Dzieci

TopTan.pl
Polecamy
::.. Dancegroup
 Dancegroup
ul. Naramowicka 217a/40
61-611 Poznań
tel. kom. 600 39 66 44
Dancegroup

Taneczne stowarzyszenie Dancegroup Taniec Dzieci Stowarzyszenie działa na podstawie przepisów ustawy - "Prawo o stowarzyszeniach" (Dz.U. z 1989 r, nr 20, poz 104 z późn. zm.), oraz w oparciu o statut, składki członkowskie, darowizny, spadki, zapisy oraz ofiarność publiczną, nie prowadzi działalności gospodarczej.

Taneczne Stowarzyszenie DANCEGROUP – Taniec Dzieci powstało w styczniu 2007 roku w Poznaniu. Założycielem stowarzyszenia jest Izabela Gryko-Filipiak. Założeniem działalności stowarzyszenia jest rozwijanie zamiłowań tanecznych dzieci poprzez prowadzenie zajęć tanecznych, organizowanie warsztatów tanecznych, imprez tanecznych (festiwale, koncerty, pokazy), uczestniczenie w mistrzostwach, festiwalach i turniejach tanecznych ogólnopolskich i międzynarodowych.


Oferta:

  • pokazy taneczne w stylach disco i hip-hop w małych 7-osobowych grupach i większych – do 20 osób. Każdy układ taneczny jest tańczony w innym kostiumie scenicznym i trwa ok. 3 min. Układy są energiczne, pełne ekspresji i wdzięku małych dzieci
  • udział w pokazach mody
  • tworzenie choreografii pod zamówienie dla potrzeb reklamy firm
  • organizowanie warsztatów tanecznych dla chętnych grup tanecznych
  • tworzenie „tła” w czasie koncertów wokalnych
  << Centrum Edukacji i Tańca DIAMENT   Danza del Fuego >>


 
Taneczne Stowarzyszenie DANCEGROUP – Taniec Dzieci Poznań
© TopTan.pl