Grupa taneczna Devil's Dance Warszawa. Hip hop new style, street dance, modern jazz, latino i wiele innych.

TopTan.pl
Polecamy
::.. Devil's DANCE Studio
 Devil's DANCE Studio
ul. Wiolinowa 14
Warszawa
tel. kom. 692 221 775
Devil's DANCE Studio

Szkoła istnieje od 2007 roku. Powstała z potrzeby i miłości do tańca założyciela Janka Kiepas, którego taniec i choreografie wzbudziły zainteresowanie wśród zawodowych tancerzy oraz amatorów chcących uczyć się i rozwijać pod jego okiem. Szkoła tańca mieści na Mokotowie przy ul. Marynarskiej 14.

Szkoła tańca dysponuje 2 salami tanecznymi wyposażonymi w lustra i parkiet.

Szkołę prowadzi Jan Kiepas, wieloletni tancerz, choreograf, który związany jest z branżą taneczną od roku 1995. Autor wielu choreografii m.in.: dla programów rozrywkowych "Załóż się" (TVP2)i "SUPERTALENT" (TVP2), pierwszej polskiej trasy koncertowej Danzela promującej jego płytę z hitem PUMP IT UP, czy finału Miss Polonia w Londynie.

Razem ze swoją grupą taneczną Devil's DANCE (której jest także założycielem) towarzyszył na scenie wielu artystom z Polski, jak i z zagranicy. Janek specjalizuje się w tańcu nowoczesnym: FUNKY, HIP-HOP, STREET DANCE i FREE STYLE łącząc te wszystkie techniki i tworząc dzięki temu swoje oryginalne, pełne pasji, choreografie.  << Danceweek   Duet Dance Studio >>


 
Nauka tańca Devil's Dance w Warszawie. Szkoła tańca powstała dla tych, którzy chcą odkryć nowe pasje, rozwijać swój warsztat, w przyjaznej atmosferze i w niekomercyjnym klimacie.
© TopTan.pl