Dom Tańca Bielsko - Biała BST QUICK-DANCE. Miejski Dom Kultury - Andrychów. Klub Chemik - Czechowice-Dziedzice.

TopTan.pl
Polecamy
::.. Dom Tańca Bielsko - Biała BST QUICK-DANCE
 Dom Tańca Bielsko - Biała BST QUICK-DANCE
ul. Komorowicka 53
Bielsko-Biała
tel. 33 822 74 44, 33 813 51 38
tel. kom. 608 207 771
Dom Tańca Bielsko - Biała BST QUICK-DANCE

Bielska Szkoła Tańca QUICK-DANCE jest największą polską placówką na Podbeskidziu zajmującą się upowszechnianiem tańca towarzyskiego. Szkoła Posiada bardzo bogatą tradycję, sięgającą swymi korzeniami początku lat 80-tych. Naukę prowadzą więc specjaliści o dużym doświadczeniu i wysokich kwalifikacjach zawodowych. Atrakcje BST stanowi oryginalny program nauczania tańca opracowany z myślą o:
  • młodzieży szkół gimnazjalnych,
  • młodzieży szkół średnich,
  • młodzieży pracującej,
  • studentach,
  • parach narzeczeńskich i małżeńskich.


Szczegółowa oferta oraz plan zajęć na zbliżającą się już niebawem nową edycję i aktualne edycje kursów tańca znajdują się na stronie szkoły. Program BST QUICK - DANCE zaspokaja wszystkie potrzeby, począwszy od osób początkujących, które nigdy nie miały okazji do nauki tańca, poprzez grupy, które opanowały już jego podstawy, zaawansowanych, aż do miłośników tańca, mogących zrealizować swoje bardzo już wysokie aspiracje.

Na kursie cześć czasu przeznacza się na zajęcia umuzykalniające oraz poradnictwo w zakresie form towarzyskich. BST dysponuje bogatą kolekcja nagrań muzyki tanecznej w wykonaniu najlepszych orkiestr świata. BST QUICK-DANCE zapewnia znakomite warunki lokalowe, oddając do dyspozycji wspaniałą salę do ćwiczeń oraz tanią kawiarnie. Oferujemy w BST QUICK-DANCE kursy dla:
  • początkujących (stopień I i II),
  • średnio zaawansowanych (stopień III do VI),
  • zaawansowanych (stopień VII do X).


W programie BST QUICK-DANCE znalazły się takie tańce, jak: walc angielski, walc wiedeński, foxtrot, quickstep, tango, cha-cha-cha, rumba kubańska, jive, pasodoble, samba brazylijska, oraz polonez, polka czeska, rythm and blues, oraz mnóstwo tanców zespołowych, gier i zabaw towarzyskich. BST QUICK - DANCE organizuje również warsztaty tanga argentyńskiego oraz salsy. Najbliższe warsztaty salsy odbędą się już 13 i 14 grudnia pod okiem światowej sławy nauczycieli salsy - Izy i Jose Torresów.

Serdecznie zapraszamy do nauki tańca w BST QUICK - DANCE i do zapoznania się ze szczegółami oferty na stronie WWW.

Miejski Dom Kultury - Andrychów ul. Szewska 7 tel. 33 875 31 05 tel. kom. 608 207 771

Klub „Chemik“ - Czechowice-Dziedzice tel. kom. 608 207 771  << Dakini   Extrema >>


 
BST QUICK-DANCE Dom Tańca Bielsko - Biała, Andrychów, Czechowice-Dziedzice. Walc angielski, walc wiedeński, foxtrot, quickstep, tango, cha-cha-cha, rumba kubańska.
© TopTan.pl