Szkoła Tańca Extrema Andrychów, Wadowice, Bielsko Biała. Szkoła legitymuje się członkostwem w Polskiej Federacji Tańca Sportowego.

TopTan.pl
Polecamy
::.. Extrema Szkoła Tańca Andrychów, Bielsko Biała, Wadowice
 Extrema Szkoła Tańca Andrychów, Bielsko Biała, Wadowice
róg ul. Piłsudskiego i ul. Komorowickiej obok "CH SFERA"
43-300 Bielsko-Biała
tel. kom. 503 850 038
Extrema Szkoła Tańca Andrychów, Bielsko Biała, Wadowice

EXTREMA DANCE STUDIO jest profesjonalnym studio tańca w Bielsku-Białej.Studio świadczy kompleksowe usługi w zakresie nauki tańca dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Działamy skutecznie we wszystkich dziedzinach tańca. Oferujemy bardzo dobre warunki do ćwiczeń. Korzystamy z nowoczesnych technik nauki tańca dobieranych odpowiednio do każdej osoby. Specjalizujemy się w tańcach latynoamerykańskich, standardowych i dyskotekowych. W ciepłej, miłej, przyjaznej i bezstresowej atmosferze nauczymy tańczyć każdego - bez wyjątków...

W SZKOLE TAŃCA EXTREMA zajęcia prowadzi uczeń IWONY PAVLOVIĆ, choreograf, dyplomowany nauczyciel tańca, wielokrotny zdobywca miejsc na podium na prestiżowych turniejach IDSF OPEN w kraju i zagranicą.

W czerwcu 2005 r. dostał się do programu "TANIEC Z GWIAZDAMI".  << Extrema   Libere Szkoła Tańca >>


 
Nauka tańca Extrema Andrychów, Wadowice, Bielsko Biała, Kęty, Kalwaria Zebrzydowska, Sucha Beskidzka. W szkole zajęcia prowadzi uczeń Iwony Pavlović, Wadowiczanin (pochodzi z Krymu) - choreograf Wadim Jan Krubanow.
© TopTan.pl