Fabryka Tańca Szkoła Tańca Bydgoszcz. Instytucja nowej generacji w której wszystko jest najwyższej jakości.

TopTan.pl
Polecamy
::.. Fabryka Tańca
 Fabryka Tańca
ul. Fordońska 12
Bydgoszcz
tel. 52 327 66 65
Fabryka Tańca

Nie bez powodu nasza szkoła tańca nazywa się Fabryka Tańca. Jest to instytucja nowej generacji w której wszystko jest najwyższej jakości. W Fabryce znajdują się trzy sale produkcyjne wyposażone w najlepszej jakości parkiet, lustra i sprzęt. W tych pomieszczeniach odbywa się produkcja doskonale tańczących, zadowolonych i uśmiechniętych ludzi.

W Fabryce pracuje wykwalifikowana kadra instruktorów, przygotowana do poważnej, wytężonej pracy w dziale produkcji i kształtowania form.

Współpracujemy ze specjalistami w poszczególnych dziedzinach: taniec towarzyski, taniec współczesny, latino, salsa, jazz, hip-hop, breakdance, flamenco.

UWAGA!!!
W Fabryce panuje groźna, bardzo trudna do zwalczenia epidemia, którą nazwano - Obsesją Taneczną - poszukiwania odpowiedniej szczepionki wciąż trwają!!! Choroba przenosi się przez dotyk!!! Wchodzicie na własną odpowiedzialność!!!  << Centrum Tańca M.Siwka   Poltan >>


 
Fabryka Tańca Szkoła Tańca w Bydgoszczy. W Fabryce pracuje wykwalifikowana kadra instruktorów, przygotowana do poważnej, wytężonej pracy.
© TopTan.pl