Fabryka Tańca Gliwice. Roztańczona strona życia!

TopTan.pl
Polecamy
::.. Fabryka Tańca
 Fabryka Tańca
ul. Mewy 36 (os. Sikornik)
44-100 Gliwice
tel. kom. 665 006 565
Fabryka Tańca

Głównym instruktorem i założycielem Fabryki Tańca jest Magdalena Wrońska - doświadczony choreograf z wieloletnią praktyką, osoba o niecodziennym i zaangażowanym podejściu pedagogicznym oraz z pasją życiową jaką jest taniec.

Wychodząc z założenia, że taniec to nie tylko ruch, ale również element wychowania i świetny sposób spędzania wolnego czasu w naszej szkole staramy się aby każda lekcja była niezapomnianym doświadczeniem zarówno dla tych najmłodszych jak i starszych kursantów. Wieloletni staż pracy z różnymi grupami wiekowymi, a także wyjątkowe podejście do każdego z naszych uczniów pozwalają nam stworzyć atmosferę jakiej na pewno nie zaznasz w żadnej innej szkole tańca.

Ponieważ wiemy, że nie każdy jest urodzonym tancerzem to pod opieką pozytywnie nastawionego i profesjonalnego instruktora staramy się eliminować kompleksy związane bezpośrednio z muzyką i ruchem, a zarażanie innych tańcem sprawia nam wiele radości i satysfakcji.

W Fabryce Tańca uczymy dobrych manier, umiejętności odpowiedniego zachowania się w każdej sytuacji, na każdym parkiecie i przy każdej muzyce. Bo w życiu jak w tańcu... :)  << Alhambra   Gliwickie Stowarzyszenie Taneczno-Sportowe SZOK >>


 
Fabryka Tańca w Gliwicach. Uczymy dobrych manier, umiejętności odpowiedniego zachowania się w każdej sytuacji, na każdym parkiecie i przy każdej muzyce.
© TopTan.pl