Centrum Tańca Gabi

TopTan.pl
Polecamy
::.. Gabi
 Gabi
ul. Dragana 2
80-809 Gdańsk
tel. 58 300 41 74
tel. kom. 501 370 900
Gabi

Centrum Tańca GABI (CTG) jest prywatną szkołą tańca. Powstała w 1991 roku i prowadzona jest przez Gabrielę i Macieja Rudnickich.

W początkowym okresie działalność firmy oparta była na prowadzeniu Sportowego Klubu Tańca Towarzyskiego. Zajęcia odbywały się w Miejskich Ośrodkach Kultury oraz w wybranych szkołach podstawowych na terenie Gdańska.

W 1994 roku CTG przekształciło się w specjalistyczny ośrodek zajmujący się tańcem jako ważnym elementem rekreacyjno - edukacyjno - wychowawczym dla dzieci, młodzieży i dorosłych z siedzibą w Szkole Podstawowej Nr 8 w Gdańsku.

Od 2000 roku współpracuje również z placówkami oświatowymi w Słupsku. Działalność firmy oparta jest na nauce tańca wśród dzieci w wieku od 4 do 16 lat w/g autorskich programów pod nazwą "Dziecięca Szkółka Tańca" i "Olimpijska Szkółka Tańca", prowadzeniu Kursów Tańca dla Dorosłych oraz gimnastyki dla pań.

Oprócz nauki tańca Centrum Tańca GABI zajmuje się również organizacją letniego i zimowego wypoczynku dla dzieci oraz organizacją, nagłośnieniem i prowadzeniem imprez.

Oferta:
  • Latino solo
  • Kurs tańca dla dorosłych
  • Zajęcia taneczne dla dzieci
  • Kolonie
  • Karaoke
  << Enzym   GatoVerde >>


 
GABI Prywatna Szkoła Tańca Gdańsk-Chełm
© TopTan.pl