Szkoła Tańca Gracja

TopTan.pl
Polecamy
::.. Gracja
 Gracja
ul. Wyspiańskiego 19a
65-036 Wrocław
tel. 68 329 96 96
fax. 68 329 96 96
Gracja

Szkoła Tańca Gracja to prywatna placówka oświaty pozaszkolnej preferująca wychowanie przez taniec. Jej właścicielami są Alicja Górska i Dominika Górska-Jabłońska. Od 1992 roku Szkoła funkcjonuje we własnej, profesjonalnie wyposażonej siedzibie w Zielonej Górze przy ul. Wyspiańskiego 19 A.

Tancerze mają do dyspozycji trzy sale treningowe, garderoby, sanitariaty,zaplecze socjalne. Rodzice oczekując na dzieci mogą spędzić czas w wygodnym holu z bufetem-kawiarenką.

Przed budynkiem parking oraz kompleks zieleni z tzw. sambówką czyli zadaszoną i oświetloną altaną. Przy szkole znajduje się sklep-pracownia zajmująca się projektowaniem i wykonawstwem kostiumów tanecznych, dystrybucją obuwia oraz wszelakich akcesoriów tanecznych. Prowadzony jest również komis.

Szkoła tańca Gracja prowadzi stałe i doraźne formy nauczania. Kilkanaście grup dzieci i młodzieży skupionych w różnych formach tańca uczy się w cyklu roku szkolnego od września do czerwca. W okresie wakacji letnich i zimowych organizowane są obozy taneczne.

Wśród form doraźnych są kursy tańca (podstawowe i medalowe) przeznaczone dla młodzieży starszej i dorosłych realizowane są w różnych cyklach czasowych w ciągu całego sezonu tanecznego. Prowadzone są też różne formy zajęć ruchowych dla pań; organizowane są pokazy tańca, imprezy okolicznościowe, imprezy edukacyjne upowszechniające tę dziedzinę sztuki.

Oferta:

  • dla dzieci - 4-5 letnich - „naukę tańca po angielsku” - forma zajęć rytmiczno-utaneczniających, korekcyjnych, zabaw tanecznych połączonych z nauką podstawowych słów i zwrotów w języku angielskim
  • dla dzieci od lat 6 - taniec nowoczesny bądź taniec towarzyski
  • dla młodzieży i dorosłych - kursy tańca towarzyskiego /podstawowe i medalowe/, kursy wybranych tańców - salsa, tango argentino i in.
  • dla pań /z zaproszeniem również dla panów/ - dance aerobic, tai chi
  • Klub Tańca Sportowego
  • Klub Senior Hobby
  • dla wszystkich absolwentów kursów tańca - w każdą sobotę - w godz. 17-20,00 - taneczny practice tj. spotkania przy kawie i muzyce tanecznej
  • lekcje indywidualne dla par narzeczeńskich, par sportowych i innych
  • pokazy tańca, turnieje, imprezy okolicznościowe
  << GEMAR   Halina Kędziora >>


 
Gracja Szkoła Tańca Wrocław
© TopTan.pl