Ista Szkoła Tańca Irlandzkiego

TopTan.pl
Polecamy
::.. ISTA
 ISTA
ul. Grobla IV 8
Gdańsk
tel. kom. 608 533 563, 502 582 480
ISTA

ISTA Szkoła Tańca Irlandzkiego prowadzi regularne zajęcia w Warszawie, Krakowie, Trójmieście, działa też w innych miastach prowadząc kursy "raz na miesiąc" lub krótsze warsztaty. Jako pierwsza polska szkoła tańca irlandzkiego jest afiliowana przy An Coimisiun Le Rinci Gaelacha (Komisji Tańca Irlandzkiego), największej światowej organizacji tanecznej.

Na stałe pracuje dla szkoły kilka instruktorek tańca irlandzkiego, szkoła współpracuje również z innymi doświadczonymi tancerzami i instruktorami prowadzącymi warsztaty lub letnie szkoły, w tym także z nauczycielami z zagranicy.

Dwie z instruktorek tańca irlandzkiego, Marta Sikora i Anna Tillak, są pierwszymi w Polsce nauczycielkami (Conditional TCRG) zarejestrowanymi w An Coimisiun Le Rinci Gaelacha - Komisji Tańca Irlandzkiego, największej światowej organizacji skupiającej nauczycieli tańca irlandzkiego z siedzibą w Dublinie.

Szkoła współpracuje z uznaną nauczycielką i sędziną z Dublina, Mary McElroy ADCRG, która szkoli instruktorów ISTA i prowadzi warsztaty dla uczniów szkoły. Wszyscy instruktorzy przez cały czas podnoszą swoje kwalifikacje i uczestniczą w zajęciach i warsztatach z doświadczonymi nauczycielami z zagranicy.

Tancerze biorący udział w regularnych zajęciach ISTA Gdańsk opłacają roczną składkę członkowską (20 zł rocznie) Komisji Tańca Irlandzkiego i Registered Teachers Mainland Europe, w zamian za co otrzymują legitymację członkowską oraz numer identyfikacyjny tancerza.

Szkoła Tańca ISTA zaprasza na warsztaty tańca irlandzkiego i szkockiego, zarówno ogólne, jak i poszczególnych technik i rodzajów tańca (na przykład stepu irlandzkiego lub szkockich tańcow highland). Zajęcia na wielu poziomach zaawansowania prowadzone są przez instruktorów ISTA oraz zawodowych instruktorów z zagranicy, w tym mistrzów świata i tancerzy show tanecznych.

Jeśli chcesz, aby warsztaty odbyły się w Twoim mieście i zgromadzisz grupę chętnych do wzięcia w nich udziału, instruktorzy szkoły mogą przyjechać do Ciebie i przeprowadzić warsztaty na zamówienie. Szkoła prowadzi także warsztaty dla grup tanecznych, zarówno tańca irlandzkiego, jak i innych form tańca.


Instruktorzy:

  • Marta Sikora
  • Anna Tillak
  • Małgorzata Greś
  • Mary McElroy
  << GatoVerde   LatinFusion >>


 
Ista Szkoła Tańca Irlandzkiego, Agencja Artystyczna Gdańsk
© TopTan.pl