Klub Tańca Towarzyskiego Plus Dance w Rzeszowie. Tańce latynoamerykańskie, Samba, Cha-Cha-Cha, Rumba, Pasodoble.

TopTan.pl
Polecamy
::.. Klub Tańca Towarzyskiego Plus Dance
 Klub Tańca Towarzyskiego Plus Dance
ul. Podkarpacka 1a
35-082 Rzeszów
tel. kom. 604 680 032
Klub Tańca Towarzyskiego Plus Dance

O nas.


Historia Klubu Tańca Towarzyskiego Politechniki Rzeszowskiej związana jest nierozerwalnie z Klubem Studenckim PRz. "Plus" i sięga drugiej połowy lat siedemdziesiątych ubiegłego wieku.

Początkowo istniał jako Klub Tańca Towarzyskiego "Plus" Rzeszów i był jedną z wielu sekcji Klubu Studenckiego "Plus".

Przez zajęcia w Klubie "Plus" przewinęło się tysiące osób, które uczestniczyły w zajęciach kursów tańca towarzyskiego oraz zajęciach tańca turniejowego - byli to głównie studenci i młodzież szkół średnich. Wiele par reprezentowało klub w turniejach tańca. Zajęcia na przestrzeni lat prowadziło wiele osób.

W obecnej formie jako Klub Tańca Towarzyskiego Politechniki Rzeszowskiej "Plus Dance" istnieje od roku 1994 i od tego czasu był organizatorem kilku Ogólnopolskich Turniejów Tańca Towarzyskiego o Puchar Rektora Politechniki Rzeszowskiej, które odbywały się na hali sportowej politechniki.

Klub Tańca Towarzyskiego Politechniki Rzeszowskiej "Plus Dance" jest członkiem wspierającym Polskiego Towarzystwa Tanecznego.  << Klub Tańca Sportowego Gama   Klub Tańca Towarzyskiego Showdance >>


 
Klub Tańca Towarzyskiego Plus Dance Rzeszów. Taniec towarzyski, taniec turniejowy, tańce standardowe, Walc angielski, Walc wiedeński, Tango.
© TopTan.pl