Koniński Dom Kultury. Naukę tańca towarzyskiego w Konińskim Domu Kultury od lat prowadzi Zbigniew Witkowiak.

TopTan.pl
Polecamy
::.. Koniński Dom Kultury
 Koniński Dom Kultury

Konin
Koniński Dom Kultury

Drodzy Państwo!

W roku 2008 Koniński Dom Kultury obchodził 20. rocznicę działalności. Przez te lata udało się już zbudować tradycję, co nie oznacza, że nie zaskoczymy Was nowymi pomysłami.

Naszymi wizytówkami są: Międzynarodowy Dziecięcy Festiwal Piosenki i Tańca, Ogólnopolskie Konfrontacje Tańca Współczesnego, Przegląd Polskich Filmów Fabularnych "Debiuty" czy Derby Kabaretowo-Estradowe, Bluesonalia i Rock z Mikołajem.

Naukę tańca towarzyskiego w Konińskim Domu Kultury od lat prowadzi Zbigniew Witkowiak. Program obejmuje trzy poziomy edukacji: I – kurs podstawowy, tzw. użytkowy (32 godz.), II – średnio zaawansowany i III – zaawansowany, podczas których realizowany jest światowy program taneczny.

Priorytetem naszej działalności jest edukacja przez sztukę. Od lat prowadzimy zajęcia artystyczne z tańca, piosenki, muzyki, plastyki, teatru, monodramu, recytacji i filmu. Obecnie uczestniczy w nich prawie 500 młodych ludzi. Potwierdzają oni swoje umiejętności w przeglądach i konkursach, w kraju i zagranicą. Efektem tej pracy są niemal profesjonalne, jak mówią fachowcy, widowiska - muzyczne, taneczne i teatralne prezentowane na rodzimej scenie.

Dla młodych ludzi, którzy nie uczestniczą na co dzień w zajęciach, instruktorzy przygotowują różnorodny ciekawy program ferii i wakacji. Bywa on dobrym sposobem na zagospodarowanie wolnego czasu.

Nie zapominamy o koneserach sztuki, miłośnikach kina, teatru, filharmonii czy opery, pamiętamy też o fanach rocka, bluesa, metalu czy popu.

Niezależnie od wieku, wszyscy nasi widzowie są dla nas bardzo ważni i w Konińskim Domu Kultury są zawsze mile widzianymi gośćmi.

Dyrektor KDK i zespół   Serwer >>


 
Dom Kultury Konin. Programy kabaretowo-estradowe, spektakle teatralne, cykle edukacyjne, filmy, koncerty, wernisaże, aukcje (lub inne formy według zlecenia).
© TopTan.pl