Libere Szkoła Tańca Bielsko-Biała. Salsa, Taniec Towarzyski, Break Dance.

TopTan.pl
Polecamy
::.. Libere Szkoła Tańca
 Libere Szkoła Tańca
ul. Wałowa 27 (obiekt obok stacji paliw 1,2,3)
Bielsko-Biała
tel. kom. 509 124 183
Libere Szkoła Tańca

Libere Szkoła Tańca Bielsko-Biała.


To strona tych, którzy pokochali taniec, a w szczególności Salsę.

Znajdziecie tu informacje o kursach tańca odbywających się w okolicy, o imprezach, na których możecie się pobawić (potańczyć) oraz o innych interesujących wydarzeniach.

Salsa to taniec latino. Pochodzi z rejonów Cuby (Kuby). Jest to taniec w parach choć styling kobiet (lady styling) i mężczyzn (men styling) może a nawet powinien być dodatkowo ćwiczony.

Kurs tańca to sposób na aktywne spędzenie czasu wolnego. Oferujemy kurs tańca salsy kubańskiej. Salsa i taniec to nasza pasja. Działamy w miastach Bielsko Biała i okolice (np. Żywcu oraz w Jasienicy). Nasze kursy różnią się od wielu innych tym, że szczególną uwagę zwracamy nie tylko na naukę tańca, ale również na atmosferę podczas zajęć. Salsa cubana, rueda, latino to dla nas niezastąpione źródło pozytywnej, życiowej energii, która pozwala przezwyciężać trudności dnia codziennego i nieźle ładuje nasze akumulatory. Nie ma znaczenia ile masz lat i czy kiedykolwiek tańczyłeś (tańczyłaś) - z nami masz okazję nauczyć się tańczyć, spotkać wielu ciekawych ludzi, dla których rytmy latino są jak bicie własnego serca.

Z tą grupą znajomych możesz wybrać się również na imprezy taneczne, organizowane w Bielsku salsoteki czy też inne imprezy, które są często odpowiedzią na potrzebę chwili (patrz: galeria:). Na naszym forum możesz pogadać o wszystkim, co wiąże się z naszą pasją, nawet bardzo pośrednio ...) Salsę można wykorzystać nie tylko na typowych salsotekach, ale również na innych zabawach czy też dyskotekach to tylko kwestia kroków, figur, interpretacji i poczucia humoru!!!

Zapraszamy.  << Extrema Szkoła Tańca Andrychów, Bielsko Biała, Wadowice   Saida >>


 
Libere Szkoła Tańca w Bielsku-Białej. Salsa, Hip-Hop, Street Dance, dla Kobiet, dla Dzieci, Salsoteki.
© TopTan.pl