Loocas Dance Center Warszawa. Wyjątkowe miejsce, wyjątkowi ludzie, brakuje tylko Ciebie!

TopTan.pl
Polecamy
::.. Loocas Dance Center
 Loocas Dance Center
Al. Komisji Edukacji Narodowej 18 (bud. Edbud Plaza, V piętro)
02-797 Warszawa
tel. 22 397 11 91
tel. kom. 508 181 270
Loocas Dance Center

Loocas Dance Center to najnowocześniejsze i najnowsze centrum tańca i rekreacji sportowo-ruchowej na Ursynowie i Kabatach.

Pracują tutaj ludzie, dla których życiową pasją jest taniec. Każdy z trenerów indywidualnie podchodzi do uczestników zajęć, co zapewnia im możliwość rozwoju w dziedzinie tańca. Grupy prowadzone są w taki sposób, by umożliwić maksymalne wykorzystania czasu tak, by każdy z uczestników mógł opanować choreografię i technikę tańca.

Centrum kieruję swoją ofertę nie tylko dla juniorów i młodzieży ale również do ich rodziców i seniorów. Rozbudowany grafik zajęć został opracowany w sposób różnorodny, umożliwiający aktywne zaplanowanie swojego czasu oraz dostosowanie go do swoich prywatnych i zawodowych planów.

Loocas Dance Center poza zajęciami tanecznymi , oferuje również grupę zajęć doskonale uzupełniającą zajęcia podstawowe, takich jak: akrobatykę, taniec klasyczny, jazz, jiu-jiustu, jogę, streaching oraz fitness BOSU. Nowością na Kabatach są zajęcia z samoobrony dla kobiet, prowadzone przez instruktora samoobrony i technik walki.

Oprócz zajęć grupowych klub ma w swojej ofercie również lekcje indywidualne, warsztaty taneczne, obozy zimowe i letnie oraz practisy - nie tylko dla swoich klientów.  << Latin Groove   M&I >>


 
Loocas Dance Center w Warszawie. Centrum oferuje cztery sale taneczne, dostosowane do każdego rodzaju tańca.
© TopTan.pl