MDS Mandaryna Dance Studio Wrocław, Warszawa. Tańczyć może każdy!

TopTan.pl
Polecamy
::.. MDS Mandaryna Dance Studio
 MDS Mandaryna Dance Studio
ul. Bałtycka 15
Wrocław
tel. kom. 722 390 586
MDS Mandaryna Dance Studio

Mandaryna Dance Studio to nowoczesna szkoła tańca prowadzona przez Martę Wiśniewską.

Pamiętaj tańczyć może każdy!!!

Nasza szkoła, jest źródłem zdobywania umiejętności, doskonalenia posiadanego warsztatu , kształtowania pasji , w przyszłości po zdobytych w niej doświadczeniach taniec może stać się sposobem na Twoje życie.

Poprzez taniec , wyrażamy swoje emocje, nabieramy większej śmiałości, jesteśmy bardziej świadomi własnego ciała i jego możliwości. Jest to doskonała forma spędzania wolnego czasu i zdobycia przyjaciół na długie lata...

Prowadzimy zajęcia z tańca nowoczesnego hip-hop, funky, house, Disco Dance i Jazz oraz zajęcia fitness. Warto też zaznaczyć że zajęcia taneczne prowadzone są przez Mandarynę i wykwalifikowaną kadrę, której największą pasją jest taniec, oraz pragnienie przekazania swoich umiejętności.

Należymy do związku Polskiego Towarzystwa Tanecznego dzięki czemu osoby uczęszczające do naszych szkół startują w licznych zawodach tanecznych, Mistrzostwach Polski, a także na pokazach i eventach , oraz koncertach Mandaryny.  << Lets Dance   Perfect Dance >>


 
MDS Mandaryna Dance Studio we Wrocławiu. Taniec nowoczesny, hip-hop, funky, house, Disco Dance, Streed Dance, Jazz, zajęcia fitness.
© TopTan.pl