Nova Szkoła Tańca Katowice. Od Twojego talentu i aspiracji zależy jakie zajęcia wybierzesz!

TopTan.pl
Polecamy
::.. Nova Szkoła Tańca
 Nova Szkoła Tańca
ul. Chorzowska 11
Katowice
tel. 32 258 88 33, 32 781 07 05
Nova Szkoła Tańca

Nova Szkoła Tańca powstała w 2005 r.

W ciągu 5 lat działalności szkoła rozwinęła się dynamicznie dzięki pomysłom i doświadczeniu założycieli oraz wysokim umiejętnościom kolejnych, wspaniałych osobowości instruktorów i pedagogów. W 2007 roku powstał oddział szkoły w Krakowie, a w 2009 r. otwierany jest kolejny oddziały w Katowicach.

Szkoła angażuje się w szereg działań mających na celu promocję tańca w aspekcie ponad kulturowym, dlatego właśnie od powstania jest organizatorem Festiwalu Tańca Orientalnego w Katowicach NOVA ORIENT, integrującego środowisko miłośników tej dziedziny sztuki. Organizujemy kursy dla tancerzy i amatorów, dla dorosłych, dla młodzieży i dla dzieci. Zachęcamy także seniorów do udziału w zajęciach dostosowanych do ich wieku i kondycji fizycznej.

Proponujemy zajęcia z różnych technik tanecznych, od tańca towarzyskiego, tanga, salsy, flamenco, tańca orientalnego po techniki tańca współczesnego, jazzu, funky, hip hop-u i pochodnych.  << Los Amigos  


 
Nova Szkoła Tańca w Katowicach. Komfort i zadowolenie naszych gości są głównym celem naszych starań, a wysoka jakość usług i dbałość o klienta wyróżnia naszą szkołę na tle pozostałych.
© TopTan.pl