Akademia Tańca Kraków Nova. Szkoła łączy naukę różnych technik tańca z przyjaznym miejscem, gdzie można wypocząć, odetchnąć.

TopTan.pl
Polecamy
::.. Nova Szkoła Tańca
 Nova Szkoła Tańca
ul. Grabowskiego 11
Kraków
tel. 12 633 18 23
tel. kom. 662 118 086, 728 986 198
Nova Szkoła Tańca

Oddział szkoły tańca Nova w Krakowie powstał w 2007 r. na bazie doświadczeń placówki w Katowicach, z którą jesteśmy organizacyjnie związani. Korzyści takiej współpracy są duże np możliwość wspólnego zapraszania na warsztaty specjalistów specyficznych technik tanecznych, udział naszych grup orientalnych w festiwalu NOVA ORIENT i innych wydarzeniach tanecznych. Udało się nam w tym czasie też dobrać świetną kadrę instruktorów, wybitnych w swoich specjalnościach, a sprawdzony, skuteczny system zarządzania i dobra organizacja zaowocowały podniesieniem jakości usług i przyczyniły się do stworzenia pozytywnego wizerunku szkoły.

Mieścimy się w samym sercu Krakowa, w atmosferze niewielkiej, zacisznej szkoły, gdzie nastrojowe wnętrza starej kamienicy mogą wywoływać skojarzenie z niegdysiejszymi, słynnymi lekcjami Wieczystego, a rytmy flamenco, salsy czy rumby przeniosą Was w odległe klimaty kulturowe i artystyczne.  << Narcyz   Pasja >>


 
Szkoła Tańca Nova w Krakowie. Oddajemy Wam szkołę starannie przygotowaną do Waszych potrzeb m.in. pod względem wyposażenia.
© TopTan.pl