Marta Nowicka Taniec Brzucha

TopTan.pl
Polecamy
::.. Nowicka
 Nowicka

Gdynia
tel. kom. 503 090 826
Nowicka

Z tańcem, jego klasyczną odmianą, Marta Nowicka zetknęła sie w wieku siedmiu lat. Szkoła podstawowa to okres ćwiczeń pod okiem tancerzy z Polski i Rosji prowadzących Dziecięcy Teatr Tańca, z którym debiutowała na deskach Państwowej Opery Bałtyckiej.

Wciąż poszukując inspiracji spotkała się też z flamenco, showdance, tańcami z Kuby, czy afrodance. Potem przyszedł czas współpracy z zespołem Vertigo, szkołą tańca El Duende i formacją Warda Dance oraz Teatrem Tańca Uniwersytetu Gdańskiego, głównie przy realizacji spektaklu 'One są' wystawionego z okazji Międzynarodowego Dnia Tańca 8.05.2006, w gdańskim Teatrze Miniatura.

Taniec orientalny poznała dzięki wybitnej polskiej tancerce Saidzie. Następnie doskonaliła się u nauczycielek polskich, francuskich i tureckich. Część studiów spędziła właśnie w Turcji, gdzie uczyła się tańca na Wydziale Sportu Uniwersytetu Hecettepe w Ankarze. Obecnie profesjonalnie zajmuje się tą forma tańca jako tancerka, instruktorka i choreograf.  << Meks   Profesjonalne Studio Tańca i Wizażu Tango >>


 
Marta Nowicka Taniec Brzucha Gdańsk
© TopTan.pl