Oscar Dance Poznań

TopTan.pl
Polecamy
::.. Oscar Dance
 Oscar Dance
ul. Słoneczna 45/1a
60-286 Poznań
tel. 61 868 68 36
tel. kom. 601 77 21 99
fax. 61 868 68 36
Oscar Dance

Oscar Dance to:

  • lata pracy pedagogicznej
  • zawodowe przygotowanie
  • bardzo profesjonalnie prowadzone zajęcia,
  • od 26 lat to samo miejsce prowadzonych zajęć

Klub nigdy nie obchodził hucznych jubileuszy ponieważ zajmujący się tym klubem od 1986 roku P. G Kałmuczak, nigdy nie zabiegał o sztuczny rozgłos. Przez cały czas istnienia szkoły prowadzone są zajęcia z dziećmi, kursy tańca dla młodzieży i dorosłych oraz aerobik dla kobiet.

Taki profil zajęć jest utrzymywany również obecnie a rezygnując z "wyczynowego" tańca turniejowego, P. Grzegorz, utrzymuje zabawowy charakter prowadzonych tam zajęć i spotkania z tańcem oraz dziećmi, traktuje jako dobry pomysł na życie.

Jeśli ktoś miałby ochotę przyłączyć się do jakiejkolwiek grupy, to może uczynić to w dowolnym momencie, ponieważ każdy zostanie przyjęty bez spełniania jakiś warunków wstępnych. Szczególnie miło szkoła wita na parkiecie te osoby, które urodziły się nieco wcześniej od tych 10 lub 11 letnich "wyczynowców".

Kursy tańca dla dorosłych to bardzo dobry pomysł na spędzenie wolnego czasu. Trzeba powiedzieć, że znajomość tańca jest również bardzo ceniona w obecnych czasach. Ta osoba, która posiadła umiejętność poruszania się w tańcu, jest bardzo dobrze postrzegana w towarzystwie.  << Metrum   Pasja >>


 
Szkoła Tańca Oscar Dance Grzegorz Kałmuczak
© TopTan.pl