Pierwszy Taniec Wrocław. Oferujemy także pokazy tańca na przyjęciach weselnych. Oferta obejmuje lekcje tańca dla gości weselnych.

TopTan.pl
Polecamy
::.. Pierwszy Taniec Wrocław
 Pierwszy Taniec Wrocław
ul. Świdnicka 19 (4 p.)
Wrocław
tel. kom. 79 11 06 006
Pierwszy Taniec Wrocław

Szanowni Państwo.

Pierwszy Taniec, przez swój symbolizm, jest pierwszym i niepowtarzalnym tańcem. Czy możemy zatańczyć go spontanicznie??? Ten wyjątkowy dzień wymaga wyjątkowej oprawy tanecznej. Jeżeli zdecydowanie powiemy TAK i decydujemy się na wesele, to oczywiście też na Pierwszy Taniec Weselny.

Kilka metrów od wrocławskiego Rynku, przy ulicy Świdnickiej 19 na całym czwartym piętrze jest miejsce, gdzie można przenieść się w niezwykły świat rytmów tanecznych, to Szkoła Pierwszego Tańca - doskonali specjaliści i specjalistki w swoim tanecznym fachu. Właśnie tam otrzymacie gwarancję, że Wasz taniec wykonany będzie przez Was z pewnością siebie, rozmachem i solidną, nowoczesną choreografią do wybranego dla Was lub przez Was utworu. Lekcje tańca (grupowe oraz indywidualne) w Szkole Pierwszego Tańca, nauczą Was by stąpać lekko po ziemi i jak nigdy przedtem w oczekiwaniu na uniesienie się ponad nią. Przygotujcie się też, jak w miłości, na kroplę potu i łzę radości.  << Perfect Dance   Primo >>


 
Pierwszy Taniec we Wrocławiu. Taniec towarzyski (tańce standardowe oraz latynoamerykańskie), taniec użytkowy, salsa w parach oraz tango argentyńskie.
© TopTan.pl