Salcity Dance Studio Łódź. Do salsy przekonamy każdego - bo to nasza ogromna pasja.

TopTan.pl
Polecamy
::.. Salcity Dance Studio
 Salcity Dance Studio
Więckowskiego 16
Łódź
tel. kom. 502 716 671
Salcity Dance Studio

Naszym znakiem firmowym jest SALSA, a ambicją tańczenie oraz nauczanie jej na najwyższym poziomie. Nasze kursy prowadzone są profesjonalnie, tylko przez wyszkolonych i doświadczonych instruktorów. Stawiamy na JAKOŚĆ TAŃCA. Nasi instruktorzy i tancerze cały czas dokształcają się i rozwijają, aby to, co prezentujemy, było na światowym poziomie.

Kursy przez nas prowadzone cieszą się uznaniem oraz renomą. Instruktorzy Salcity od lat prowadzą warsztaty taneczne na międzynarodowych festiwalach salsowych w kraju i za granicą. Od wielu lat pracują także w łódzkim środowisku tanecznym, tworząc je od podstaw. Są wszechstronnymi nauczycielami, trafiającymi zarówno do zaawansowanych tancerzy i tancerek, jak i całkowicie początkujących.

To także znakomici, odnoszący sukcesy tancerze. Dla nich salsa to życie, i widać to w każdym ruchu tanecznym, zarówno na scenie, gdy prezentują własne choreografie, jak i w klubach, gdy po prostu bawią się tańcem. Dlatego pewnie miłością do salsy po prostu zarażają.  << Project Salsa   Studio Flamenco Łódź >>


 
Salcity Dance Studio w Łodzi. Naszym marzeniem jest powiększanie łódzkiej społeczności salsy.
© TopTan.pl