Szkoła Tańca SALSA-BIELSKO Bielsko-Biała. Latino, Salsa kubańska, Zumba, Cubano, Zumb-Atomic, Lady Styling.

TopTan.pl
Polecamy
::.. SALSA-BIELSKO Szkoła Tańca
 SALSA-BIELSKO Szkoła Tańca
Rynek 4
Bielsko-Biała
tel. kom. 507 35 12 35
SALSA-BIELSKO Szkoła Tańca

GG: 5326826Jedna z czołowych szkół salsy w Polsce (pod względem poziomu instruktorów, stażu, aktywności organizacyjnej i szkoleniowej). To dzięki "Salsa-Bielsko" nasze miasto znane jest w środowisku jako "kubańska stolica Polski".


Poza fenomenalną salsą, na każdym kursie pojawiają się również w podstawowym wymiarze elemeny innych popularnych tańców tańczonych na parkietach salsotek: bachaty, cha-cha-cha, sonu, mambo cubano i innych. Ponadto w ofercie znalazły się kursy: salsa solo dla pań, zumba, rock'n'roll i lindy hop (tańce swingowe). Duży nacisk kładziony jest na zajęcia ruchowe i uzupełniające, takie jak np. body movement, izolacje, lady styling, reggaeton. Jako jedna z niewielu w Polsce Szkoła na wysokim poziomie uczy tańców afro-kubańskich oraz rumby kubańskiej. Ofertę uzupełniaja tańce dla dzieci.

Lekcje prowadzone w przyjaznej atmosferze w trzech dużych salach w centrum Bielska-Białej. Wśród instruktorów znaleźli się wychowankowie szkoły, wspaniali tancerze, prawdziwi pasjonaci tańca, stawiający na podnoszenie poziomu tańca oraz autentycznie oddani tworzeniu środowiska tanecznego.


Organizacja kursów
Jako jedyni w Polsce nie stosujemy podziału na poziomy i stopnie zaawansowania. Większość kursów prowadzona jest w systemie 1 raz w tygodniu po 90 min., a kursy ruchowe oraz tak zwane kursy "for fans" 1 raz w tygodniu po 60 minut. Nowe grupy od podstaw uruchamiamy średnio co 3,4 tygodnie i każda grupa własnym tempem realizuje program. Tempo nauki zależy od indywidualnych cech danej grupy, jej liczebności i zdolności oraz kreatywności poszczególnych instruktorów. Stosujemy elastyczny system opłat: wystawione imienne karnety na 4 lub 10 wejść nie tracą ważności i można je wykorzystać w dowolnym terminie.


Pokazy
W ramach szkoły tańca oferujemy pokazy na różnego typu imprezach (firmowych, plenerowych, urodzinach, weselach, festynach itp.). Zależnie od preferencji mogą to być pokazy pojedynczych par lub pokazy grupowe (tzw. kubańska "rueda de casino"). Muzyka i klimat pokazu jest do ustalenia, może to być żywiołowa salsa, romantyczna bachata lub inne tańce kubańskie. Nasi tancerze są doświadczeni, brali udział w wielu pokazach i konkursach, więc scena to ich żywioł. Zarażają energią i radością pozostawiając po sobie duże wrażenie. Oprócz pokazów nasi tancerze prowadzą tzw. animacje, czyli zabawy dla publiczności lub krótkie lekcje tańca. Jest to świetna niespodzianka i niezwykła atrakcja dla wszystkich uczestników.  << Saida   Studio Tańca Elite >>


 
Szkoła Tańca SALSA-BIELSKO w Bielsku-Białej. Jedna z czołowych szkół salsy w Polsce (pod względem poziomu instruktorów, stażu, aktywności organizacyjnej i szkoleniowej).
© TopTan.pl