SALSAme - Salsa Lublin. Najlepsza kadra instruktorów, atrakcyjne ceny, dobra lokalizacja, ciekawe wydarzenia, pokazy taneczne.

TopTan.pl
Polecamy
::.. SALSAme
 SALSAme
ul. Nadbystrzycka 25
Lublin
tel. kom. 500 518 558, 512 513 336
SALSAme

SALSAme Dance Studio zostało założone w październiku 2010 roku przez Aleksandrę Świerszcz-Porębiak i Rafała Porębiaka w wyniku ogromniej pasji tanecznej. Jest to profesjonalne studio tańca, które promuje salsę i inne tańce latynoamerykańskie wśród dorosłych i młodzieży.


Oto nasze ZALETY:

- BOGATA OFERTA
Spośród wielu zajęć oferowanych przez nasze studio, każdy znajdzie coś dla siebie. Czekają na Ciebie kursy widowiskowej Salsy Los Angeles, energetycznej Salsy Kubańskiej, gorącej Bachaty, zmysłowej Kizomby, eleganckiego Tanga Argentino oraz klasycznego Tańca Towarzyskiego. Jeśli nie posiadasz partnera skorzystaj z zajęć Ladies Styling lub naucz się eleganco i zmysłowo poruszać na wysokich obcasach podczas High Heels Sexy Dance. Jeżeli szukasz kursu, aby poprawić swoją sylwetkę i kondycję zapraszamy na zajęcia Zumby! Na tych zajęciach nie potrzebujesz partnera, a także możesz dołączyć w każdej chwili trwania kursu. Zajęcia Zumby skierowane są do Pań i Panów.
- WESELNY PIERWSZY TANIEC
Jeśli przygotowujecie się do wesela i chcielibyście czymś zaskoczyć swoich gości, proponujemy przygotowanie Waszego pierwszego tańca. Pomożemy Wam dobrać muzykę, stworzymy choreografię oraz nauczymy Was prostych tańców weselnych dzięki, którym będziecie mogli wyśmienicie bawić się na swoim weselu.
-NAJLEPSZA KADRA INSTRUKTORÓW
Nie daj się zwieść pozorom! Mimo, że jesteśmy młodym zespołem, posiadamy bardzo bogate, wieloletnie doświadczenie jako instruktorzy tańca. To co nas wyróżnia spośród innych instruktorów to ogromna pasja, którą zarażamy wszystkich wokół. Oprócz tego jesteśmy wciąż czynnymi tancerzami.

O innych zaletach przeczytasz na stronie www.  << Havana Dance Academy   Step by Step >>


 
SALSAme - Salsa w Lublinie. Nie zwlekaj chwili dłużej, dołącz do nas już teraz!
© TopTan.pl