Shadora we Wrocławiu - profesjonalna tancerka brzucha, tańca bollywood i tańca hawajskiego. Formacja taneczna Teatro del Oriente.

TopTan.pl
Polecamy
::.. Shadora taniec brzucha
 Shadora taniec brzucha

Wrocław
tel. kom. 888 676 943
Shadora taniec brzucha

O mnie:
(Dorota Szaro)
  • tancerka
  • choreograf
  • instruktorka
  • reżyser


"Techniką belly dance zajmuję się około dziesięciu lat. Prowadzę kursy orientalnego tańca brzucha, warsztaty i zajęcia. Od kilku lat prowadzę także zespół orientalego tańca brzucha i tańca bollywood.

Wspólnie występujemy na imprezach, wieczorach tematycznych. Wraz z moimi tancerkami belly dance daję pokazy i występy w kraju i za granicą. Na mojej stronie zapoznają się Państwo z ofertą belly dance i bollywood show czyli pokazów tanecznych.

(Na stronie) Dowiedzą się Państwo także o kursach, warsztatach oraz planowanych imprezach, a także o tym czym jest sam orientalny taniec brzucha często mylnie utożsamiany z tańcem erotycznym (funkcjonującym w szkołach pod nazwą erotic dance lub sexy dance). Równie często mylony bywa z tańcem bollywood czyli indyjskim tańcem filmowym, który choć również pochodzi ze Wschodu - z Orientu różni się znacznie od techniki belly dance.

Również o tym czym jest taniec bollywood i taniec hawajski przeczytają Państwo na mojej stronie.

Serdecznie zapraszam

Shadora  << Salsa Wrocław   Stardance >>


 
Shadora Wrocław - profesjonalna tancerka brzucha, tańca bollywood i tańca hawajskiego.
© TopTan.pl