SOK Ośrodek Kultury Słupsk. Tańce standardowe (walc angielski, tango, walc wiedeński, quickstep).

TopTan.pl
Polecamy
::.. SOK Słupski Ośrodek Kultury
 SOK Słupski Ośrodek Kultury
ul. Braci Gierymskich 1
76-200 Słupsk
tel. 59 848 15 95, 59 84 56 441
SOK Słupski Ośrodek Kultury

Działalność SOK

Słupski Ośrodek Kultury jest samorządową instytucją kultury. Realizuje cele i zadania poprzez wielokierunkową działalność w dziedzinie wychowani, edukacji i upowszechniania kultury, na podstawie jednolitego tekstu ustawy o organizowaniu i prowadzeniu działalności kulturalnej Ministerstwa Kultury i Sztuki z dnia 12 września 1997 r. z późniejszymi zmianami /D.U.Nr 110 z roku 1997/. Oraz Uchwały Nr. XIX/244/2000 Rady Miejskiej w Słupsku VI sprawie statutu Słupskiego Ośrodka Kultury.

Słupski Ośrodek Kultury ma wieloletnie doświadczenie i tradycje w organizowaniu rozmaitych zajęć oraz imprez artystycznych i edukacyjnych. Obecnie prowadzimy zajęcia w 40 zespołach, sekcjach i klubach zainteresowań z 796 stałymi uczestnikami. Osobny nurt naszej działalności stanowi organizacja imprez o zasięgu miejskim, wojewódzkim, ogólnopolskim i międzynarodowym, których w roku 2004 zorganizowaliśmy 227, w imprezach tych uczestniczyło 72138 osób. Systematycznie rozwijamy kontakty zagraniczne z Potugalią, Indonezją, Danią, Rosją, Niemcami, Finlandią. Kontakty te mają charakter wymiany doświadczeń kulturalnych oraz prezentacji rozmaitych grup artystycznych na festiwalach, konkursach, spotkaniach i wystawach, organizowanych u nas jak i w zaprzyjaźnionych krajach.

Kursy tańca.
Pracownia Tańca Słupskiego Ośrodka Kultury zaprasza na kurs tańca towarzyskiego użytkowego I stopnia dla dorosłych. W programie kursu są tańce standardowe (walc angielski, tango, walc wiedeński, quickstep) i tańce latynoamerykańskie (samba, cha-cha-cha, rumba, jive).  << Klub Tańca Sportowego Paktan   Studio Tańca Forte >>


 
SOK Ośrodek Kultury w Słupsku. Tańce latynoamerykańskie (samba, cha-cha-cha, rumba, jive).
© TopTan.pl