Nauka tańca Step by Step w Lublinie. Naukę tańca prowadzi wykwalifikowana kadra instruktorów tańca towarzyskiego z min 10 letnim doświadczeniem.

TopTan.pl
Polecamy
::.. Step by Step
 Step by Step
ul. Herbowa 9
Lublin
tel. 81 526 22 63
tel. kom. 694 566 104
Step by Step

Jesteśmy dumni, że już od wielu lat nasza Szkoła Tańca „Step by Step” przoduje na rynku Lubelskim realizując program Indywidualnych Lekcji Tańca, gdzie nauka tańca odbywa się w wolnym czasie naszych kursantów a tempo dopasowane jest do ich możliwości oraz zapotrzebowań. Będąc otwartym na sugestie naszych klientów stworzyliśmy program o charakterze Kursu Tańca na dwie lub trzy pary.

Uczycie się Państwo tańczyć w naszej szkole przed różnymi okazjami np. na okazję Pierwszego Tańca na własne wesele, albo bierzecie lekcje przed Sylwestrem czy Studniówką. Część z Państwa uczęszcza na nasze zajęcie przed Imprezą Firmową. Są też tacy, że naukę tańca traktują jako formę relaksu po monotonii dnia codziennego lub jako formę dopełniającą zabiegi odchudzające.

W naszej Szkole poczujecie się Państwo niezwykle komfortowo; 30 metrowa klimatyzowana sala, przytulnie wyłożone wnętrze kamieniem i lustrami. Są też wygodne sofy, gdzie można usiąść napić się kawy, herbaty lub wody i złapać dech po wyczerpujących naukach tańca. Możecie się Państwo spokojnie przygotować do zajęć korzystając z szatni lub toalety.

Nauką tanecznych kroków zajmują się ludzie będący w zawodzie nauczyciela tańca od co najmniej dziesięciu lat. Zajęcia prowadzone są w ciepłej, relaksującej atmosferze niejednokrotnie wypełnionej radością i humorem.  << SALSAme   Studio Tańca Dąbscy >>


 
Szkoła tańca Step by Step Lublin. Lekcje Tańca bierzecie Państwo u nas na różne okazje np. Pierwszy Taniec na Wesele, Sylwester, Studniówka, imprezy firmowe czy metodę na odchudzenie się
© TopTan.pl