Szkoła Tańca Street Dance Academy Wrocław - wyróżnia ją przyjazna, rodzina i ciepła atmosfera oraz profesjonalni i doświadczeni instruktorzy.

TopTan.pl
Polecamy
::.. Street Dance Academy
 Street Dance Academy
ul. Drzewieckiego 5/21
54-129 Wrocław
tel. kom. 502 161 572, 519 147 174
Street Dance Academy

Street Dance Academy powstało z połączenia sił, doświadczeń i wiedzy dwóch braci Michała i Piotra Czyżewskich oraz ich przyjaciela Piotra Wawrzynowskiego jak także przy wsparciu tancerzy, szczególnie Pawła „Gajosa” Gaja.

SDA jest wielkim wyzwaniem, ale i jednym z największych marzeń, aby móc przekazywać swoją wiedze i umiejętności wszystkim innym dla których taniec jest sposobem na relaks, pasją i sensem życia.

Początkowo zaczęło się od wynajmowania paru godzin na sali gimnastycznej. W październiku 2008r. liczba chętnych przekroczyła magiczne 120 osób i trzeba było otworzyć kolejne miejsce. Jednak i to nie wystarczyło. Dlatego też z dniem 3 listopada otworzyli kolejną siedzibę w centrum miasta tuż przy Arkadach Wrocławskich.

Przez cały kolejny rok Street Dance Academy rozwijała się bardzo prężnie organizując jedne z największych warsztatów wyjazdowych SDA Summer Camp.

Najważniejszą jednak datą w tej krótkiej historii jest 1 października 2009 roku, kiedy to po miesięcznym remoncie SDA oddało swoim tancerzom do dyspozycji profesjonalne studio z dwoma salami tanecznymi, które znajduje się w samym sercu miasta na ul. Nabycińskiej 19 (boczna Braniborskiej).

Instruktorzy w SDA to przede wszystkim czynni tancerze, którzy cały czas się szkolą w największych szkołach tanecznych w Europie i na Świecie typu Debbie Reynolds Studio, Millennium Dance Complex, EDGE w Los Angeles, Pineapple Dance Studios, Husky Studios w Londynie czy Harmonic Dance Studio w Paryżu. Mają za sobą wiele lat doświadczeń, mimo tego cały czas się rozwijają we wszystkich możliwych technikach jak i stylach tanecznych.  << Stowarzyszenie Żółty Parasol - Rozwijalnia Talentów   Studio Ruchu >>


 
Street Dance Academy we Wrocławiu. hip-hop, house, popping, locking, top rocking, freestyle, New age, ladies style, kids dance, young masters, jazz, balet, dancehall.
© TopTan.pl