STT Studio Tańca Terlecki Szczecin. Taniec Towarzyski Dla Par, Taniec Dla Narzeczonych, taniec brzucha, Ballet Fit.

TopTan.pl
Polecamy
::.. STT Studio Tańca Terlecki
 STT Studio Tańca Terlecki
ul. Kolumba 5 (2-gie wejście po prawej str., I piętro)
Szczecin
tel. kom. 796 54 77 47, 606 74 37 42
STT Studio Tańca Terlecki

O Nas

Studio Tańca Terlecki to nowe miejsce, gdzie każdy może nauczyć się tańczyć. Studio zostało utworzone 1 marca 2010 roku. Powstało dzięki naszej pasji zarówno do tańca jak i do miejsca, które udało nam się odnaleźć.

Niezwykła historia, przeznaczenie i charakter pięknych, starych wnętrz pomógł nam bardzo szybko zdecydować się na otwarcie Studia. Pragniemy, aby STT było wyjątkowym miejscem do nauki tańca. Studiem, w którym nauce tańca będą towarzyszyły inne atrakcje i same pozytywne emocje.

Naszym marzeniem jest, aby każdy podczas zajęć spędził niezwykłe chwile, zapomniał o wszystkich troskach dnia codziennego i miał możliwość kontynuowania wspaniałego stanu relaksu w jednym z pięknych zakątków studia przy filiżance dobrej kawy.

Dziękujemy rodzinie, wszystkim wyjątkowym przyjaciołom i klientom naszego Studia za wsparcie, które otrzymaliśmy. Mamy nadzieję, że udało nam się stworzyć miejsce, gdzie każdy przychodzi z radością. Planujemy stale zaskakiwać wszystkich naszych wspaniałych klientów nowymi zajęciami, ciekawymi wydarzeniami, wyjazdami....

Zapraszamy.  << ShockDance   Studio Tańca Anna Kowalska >>


 
STT Studio Tańca Terlecki w Szczecinie. Salas, Bachata, Merengue, Rueda de Casino, Zumba, Latin Show, Pole Dance, Videoclip Dance.
© TopTan.pl