Studio tańca 4U - Szkoła Tańca Łódź. Narzeczeni, dzieci, młodzieży i panie solo na pewno znajdą satysfakcjonującą ofertę.

TopTan.pl
Polecamy
::.. Studio tańca 4U
 Studio tańca 4U
ul. Piotra Skargi 12 (C.H. "GLOB" klatka B piętro II)
Łódź
tel. 42 6 404 404
tel. kom. 691 444 234
Studio tańca 4U

Studio Tańca 4U - Szkoła Tańca dla Ciebie zozostała założona przez Kamila Gebel (profesjonalnego tancerza z najwyższą międzynarodową klasę taneczną „S” w tańcach towarzyskich) oraz Natalię Madejczyk (finalistkę i choreografa I edycji „You Can Dance”) czyli dwójkę wspaniałych tancerzy i zarazem pedagogów, których połączyła wspólna pasja i zapał do przekazywania swojej wiedzy innym. Szkoła obecnie prowadzona jest przez Kamila Gebel, instruktora i choreografa, który od ponad 18 lat czynnie zajmuje się sztuką taneczną. Nie tylko wielokrotnie reprezentował Łódź i Polskę na ponad 180 turniejach tańca, lecz także udzielał się artystycznie na deskach "Teatru V6" w Łodzi.

Studio Tańca 4U oferuje szeroką gamę zajęć, które odzwierciedlają bogatą różnorodność tańca. Tutaj możesz uczyć się i trenować klasyczne tańce standardowe i latynoamerykańskie takie jak foxtrot, salsa, tango argentyńskie, walc wiedeński… i nowoczesne jak jazz czy hip hop.  << Studio Flamenco Łódź   Szkoła Tańca Dunin >>


 
Studio tańca 4U - Szkoła Tańca w Łodzi współpracuję z kadrą wykwalifikowanych tancerzy, choreografów utytułowanych w swoich dziedzinach.
© TopTan.pl