Studio Tańca Best Crew Toruń. Hip-hop, break dance.

TopTan.pl
Polecamy
::.. Studio Tańca Best Crew
 Studio Tańca Best Crew
ul. Kard. St. Wyszyńskiego 19
87-100 Toruń
tel. kom. 501 622 123
Studio Tańca Best Crew

O nas.


Studio Tańca Best Crew powstało z inicjatywy dwójki młodych tancerzy Agaty Deręgowskiej i Sebastiana Drzewuckiego, których chęć dalszego rozwoju własnego i ludzi , z którymi pracują na sali zmotywowała do szybkiego działania. W krótkim czasie udało im się znaleźć odpowiedni lokal i zmienić go w profesjonalne studio z pełnym zapleczem technicznym. Klimat miejsca i ludzie, którzy należą do ekipy sprawiają, że treningi są czymś więcej niż pracą, są czasem, w którym grupa przyjaciół realizuje wspólnie swoją pasję jaką jest taniec.

Obecnie Studio Best Crew ma swoją siedzibę w Toruniu oraz filię w Inowrocławiu. Gromadzi ponad 100 tancerzy. Style jakie reprezentują członkowie studia to hip hop i break dance. Instruktorzy Studia pilnują aby tancerze cały czas rozwijali się w tych kierunkach. Nie spoczywali na laurach po sukcesach oraz nie zniechęcali się niepowodzeniami. Przekazują im cała swoją wiedzę, doświadczenie i wspierają w poszukiwaniu własnego stylu.

Efekt wspólnej pracy instruktorów i członków grupy Best Crew można zobaczyć na licznych pokazach w całej Polsce, na które są zapraszani, zawodach tanecznych, eventach oraz w sieci na profilu Best Crew Studio You Tube.  << Dance & Dance   Studio Tańca Fantom >>


 
Studio Tańca Best Crew w Toruniu. Best Crew Squad, Best Crew New, Best Crew Kids, Best Crew Ever, Best Crew B-boys.
© TopTan.pl