Studio Tańca Elite Bielsko-Biała. Kurs Tańca Towarzyskiego, kurs tańca dla narzeczonych, Taniec Nowoczesny dla dzieci.

TopTan.pl
Polecamy
::.. Studio Tańca Elite
 Studio Tańca Elite
ul. Złotych Kłosów 63
43-300 Bielsko-Biała
tel. kom. tel. 501 372 832
Studio Tańca Elite

Poprzez naszą edukację - sprawiamy, że nasi klienci czują się pewniejsi własnej wartości i umiejętności, poprawiając zarazem swoje zdrowie i sprawność. Sportowcy wiedzą, że ich cele i marzenia zostaną spełnione. Cele, które szkoła ma spełniać są wyznaczone zgodnie z potrzebami klientów, których ogół członków dzieli się na dwie główne grupy: sport oraz hobby. W grupie "sport" celem dla tancerzy jest "mistrzowskie opanowanie formy".

Trening, zadaniem, którego jest perfekcyjne opanowanie techniki tańca nowoczesnego jak i tańca towarzyskiego, wymaga od tancerzy koncentracji i dużego osobistego zaangażowania. W grupie ''hobby", skupiamy się na integracji osób biorących udział w zajęciach, a nasze motto brzmi "maksimum satysfakcji".

Organizowane są spotkania towarzyskie, na których uczestnicy bawią się przy muzyce i tańcach poznanych na kursie. Proces kształcenia umiejętności tanecznych, nie jest nastawiony na osiągnięcie perfekcji w ruchu, lecz na poznanie wszystkich tańców i czerpanie radości z tego faktu.  << SALSA-BIELSKO Szkoła Tańca   Studio Tańca SOUTH MOTION >>


 
Studio Tańca - Elite w Bielsko-Białej. Sprawiamy, że nasi klienci czują się pewniejsi własnej wartości i umiejętności, poprawiając zarazem swoje zdrowie i sprawność.
© TopTan.pl