Studio Tańca FOCUS Olsztyn. Zajęcia taneczne dla dzieci od lat 6, szkolenie latynoamerykańskie.

TopTan.pl
Polecamy
::.. Studio Tańca Focus
 Studio Tańca Focus
ul. Kanta 11
Olsztyn
tel. kom. 603 065 847
Studio Tańca Focus

Uczniowski Klub Sportowy FOCUS Olsztyn


Uczniowski Klub Sportowy FOCUS działa od 2005 roku. Jest stowarzyszeniem zrzeszającym tancerzy, ich rodziców i sympatyków. Swą działalność opiera przede wszystkim na społecznej pracy swoich członków, pomocy rodziców i sponsorów.


1. Skupia tancerzy: dzieci i młodzież szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych z Olsztyna i okolic, pragnących uczyć się i rozwijać umiejętności taneczne.
2. Organizuje zajęcia taneczne dla par sportowych, w tym szkolenia weekendowe z zaproszonymi trenerami, a także wyjazdowe i stacjonarne obozy letnie i zimowe.
3. Organizuje turnieje tańca - imprezy taneczne rangi ogólnopolskiej i mistrzowskiej, które zostały bardzo wysoko ocenione przez władze Polskiego Towarzystwa Tanecznego oraz społeczność ogólnopolską i lokalną.
4. Organizuje turnieje wewnętrzne dla tancerzy z grup początkujących, w celu zapewnienia im możliwości zaprezentowania swoich umiejętności tanecznych przed rodzicami, znajomymi i rówieśnikami, a także przygotowania ich do udziału w rywalizacji w klasach sportowych.
5. Organizuje okolicznościowe pokazy taneczne (Mikołajki, Andrzejki, Dzień Matki, Dzień Dziecka, Dzień Nauczyciela, kulturalne i sportowe imprezy osiedlowe, miejskie), pokazy dla sponsorów oraz instytucji, z którymi klub podpisał umowy partnerskie.  << Rytm   Szkoła Tańca PRZEMIENIECCY >>


 
Studio Tańca FOCUS w Olsztynie.Kursy tańca dla dorosłych i dzieci.
© TopTan.pl