Studio Tańca i Modelingu Danceteenation Kielce. Nasza oferta obejmuje zajęcia taneczne dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

TopTan.pl
Polecamy
::.. Studio Tańca i Modelingu Danceteenation
 Studio Tańca i Modelingu Danceteenation
ul. Krzemionkowa 1 (ZSO nr 15, Pawilon C)
Kielce
tel. kom. 794 261 488
Studio Tańca i Modelingu Danceteenation

Nasza oferta obejmuje zajęcia taneczne dla dzieci, młodzieży i dorosłych, zarówno indywidualne, jak i grupowe na kursach i w zespołach. Mogą to być zajęcia otwarte, ogólnodostępne albo zamknięte dla konkretnej grupy, np. pracowników firmy czy instytucji. Prowadzimy je w naszym studio, ale także dojeżdżamy w okolice Kielc.

Osobną pozycję stanowią szkolenia taneczne organizowane podczas firmowych wyjazdów integracyjnych - to wyjątkowo przyjemna forma zajęć grupowych, zacieśniających relację w zespołach, uczących pracy zespołowej i osiągania wyznaczonych celów. Serdecznie ja polecamy gwarantując świetną zabawę i moc miłych wrażeń.


Oferujemy Państwu profesjonalne modelki i hostessy, które swoim wyglądem, miłym usposobieniem i wysoką kultura osobistą, nadadzą każdej imprezie klasy i szyku.

Dziewczyny w naszym Studiu to finalistki konkursów Miss Polonia, profesjonalne tancerki lub modelki. Każda z nich wyróżnia się nietuzinkową urodą.
W naszej ofercie posiadamy również "małe" modelki, które łącząc zabawę z zainteresowaniami modą, rozpoczynają swoją przygodę z modelingiem.  << Studio Tańca Candela   Studio Tańca KICK Kielce >>


 
Studio Tańca i Modelingu Danceteenation w Kielcach. Profesjonalne modelki i hostessy, które swoim wyglądem, miłym usposobieniem i wysoką kultura osobistą, nadadzą każdej imprezie klasy i szyku.
© TopTan.pl