Studio Tańca KICK Kielce. Zapraszamy wszystkich chętnych którzy kochają taniec, lubią aktywny wypoczynek i chcą spędzić czas w przyjemnej atmosferze.

TopTan.pl
Polecamy
::.. Studio Tańca KICK Kielce
 Studio Tańca KICK Kielce
ul. Zagnańska 27
Kielce
tel. kom. 501 220 211
Studio Tańca KICK Kielce

Studio tańca KICK powstało w październiku 1995r w Kielcach i jest prywatną placówką prowadzącą działalność taneczną, rekreacyjno-sportową i wychowawczą na terenie Kielc i regionu świętokrzyskiego. Posiada licencję Polskiego Towarzystwa Tanecznego (PTT) oraz Polskiego Zawodowego Stowarzyszenia Tanecznego (PZST) - jedynych organizacji w Polsce, które przyznają uprawnienia i licencje na nauczanie tańca.

Szkolimy pary trenujące sportowy taniec towarzyski, nasi wychowankowie byli i są wielokrotnymi medalistami Mistrzostw Okręgu Świętokrzyskiego, wielu turniejów ogólnopolskich i turniejów międzynarodowych. Trzy pary w 2005r. zdobyły tytuły vice Mistrza Polski Południowej w kategorii do 9 lat Kacper Gębski i Małgosia Dyk, w kategorii 12-13 lat Karol Dulęba i Anna Dyk i w kategorii 14-15 lat Łukasz Sitarski i Ewa Dyk. Para Jacek Osóbka i Ewa Bińcak zdobyli tytuł Mistrza Polski na rok 2006 w kat. senior - hobby.

Oprócz par sportowych w naszym studiu tajniki sztuki tanecznej pogłębiają dzieci, młodzież i dorośli na wszystkich poziomach zaawansowania i w różnych grupach wiekowych. Jesteśmy dla tych wszystkich, dla których taniec to przyjemność i zabawa, miły sposób na spędzenie wolnego czasu.  << Studio Tańca i Modelingu Danceteenation   Studio Tańca Verso >>


 
Studio Tańca KICK w Kielcach prowadzone jest przez Małgorzatę i Jarosława Dziedziczak, zawodową parę taneczną, sędziów tańca towarzyskiego.
© TopTan.pl