Studio Tańca Pasja Koszalin. Hip-hop, taniec towarzyski, Latino solo, taniec nowoczesny.

TopTan.pl
Polecamy
::.. Studio Tańca Pasja
 Studio Tańca Pasja
ul. Jana Pawła II 4A
75-452 Koszalin
tel. kom. 509 22 97 98
Studio Tańca Pasja

Historia.

Początki naszego studia sięgają czasów gdy taniec towarzyski i inne formy taneczne nie były jeszcze tak popularne jak obecnie w Polsce. Początkowo studio posiadało nazwę RRitmo (nazwa pochodząca od inicjałów Robert Rowiński) i działało przy Miejskim Ośrodku Kultury w Koszalinie. Po uczestnictwie w telewizyjnym show TVN „Taniec z Gwiazdami” Robert Rowiński wraz ze swoją siostrą Wioletą Wojciechowicz postanowili stworzyć prywatną działalność gospodarczą i tym samym w roku 2006 powstało Studio Tańca Pasja.

Po spektakularnych wyczynach tancerzy w programach telewizyjnych chętnych na zajęcia taneczne było wielu. Natychmiast utworzyły się grupy taneczne tańca nowoczesnego „Akcent” i „Akcencik” wyróżniane w ogólnopolskich przeglądach tanecznych oraz pary tańca towarzyskiego – domeny naszego studia.

W roku 2007 przyłączyło się do Nas Studio Tańca „Sukces” działające przy Centrum Rozrywki na Pięterku wraz z ich instruktorem Agatą Krajewską, co dało lepsze warunki i większe możliwości w dostępie do trenerów dla zaawansowanych tancerzy.

Z każdym rokiem poszerza się też wachlarz zajęć oferowanych przez Studio Tańca Pasja. Zainteresowanie wzrasta również dzięki kreatywnym kampaniom reklamowych , a co najważniejsze przez profesjonalizm i zaangażowanie kadry. Studio wykształca bardzo dobrych tancerzy, co sprzyja promowaniu Studia Tańca Pasja „drogą pantoflową” jako marka o najwyższej jakości w Koszalinie.  << Studio Tańca FTN   Szkoła i Klub Tańca Buena Fiesta >>


 
Studio Tańca Pasja w Koszalinie. Aerobic, rytmika, kurs dla nowożeńców.
© TopTan.pl