Studio Tańca Pasja Słupsk. Salsa w parach, Salsa solo, Salsa solo dla Pań w wykonaniu SOFT, Zumba / Salsa Hot & Fitness.

TopTan.pl
Polecamy
::.. Studio Tańca Pasja Słupsk
 Studio Tańca Pasja Słupsk
ul. Braci Gierymskich 2
76-200 Słupsk
tel. kom. 505 089 087, 509 489 207
Studio Tańca Pasja Słupsk

Instruktorzy.


Rafał Szymański – Salsa, Bachata, Kizomba, Izolacje & Body Mvmnt.

Rafał rozpoczął swoją przygodę z tańcem w wieku 12 lat, kiedy zapisał się na kurs tańca towarzyskiego. Przez kolejnych pięć lat urywał się ze szkoły, by biec na zajęcia, którym oddawał się z pasją i zaangażowaniem. Startował w licznych turniejach, odnosił zwycięstwa, sukcesy, pokonywał kolejne trudności. Jednak jak w każdej bajce, tak i w tej, nadszedł moment krytyczny – musiał zrezygnować. Przez długi czas szukał swojego miejsca i zajęcia, które wypełniłoby pustkę.

(...) Ukończył kurs instruktora tańca sportowego, wybrał się na liczne festiwale, m.in. : Warsaw Salsa Festiwal, Warsaw Summer Salsa Festiwal, Bachata Lovers Festiwal, Bachaturo, Salsa Spring Break i wiele innych tanecznych wydarzeń, gdzie ponownie poczuł muzykę we krwi i utwierdził się w przekonaniu, że to taniec nadaje rytm jego życiu. I tak ze zmęczonego, ze sporą nadwagą, zmienił się w roztańczonego Rafała. 
Kolejnym krokiem w stronę spełnienia marzeń było połączenie wykształcenia pedagogicznego i umiejętności instruktora tańca – powstało Studio Tańca „Pasja” i Słupsk zaczął tańczyć!


Marcin Praszczak – Health & Fit / zdrowy kręgosłup, Fitness.

Jest idealnym przykładem prowadzenia zdrowego stylu życia. Mnóstwo sportu i doskonale zbilansowana dieta – wszystko to dzięki jego szerokiej wiedzy w tym zakresie. Jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku, trenerem II klasy w koszykówce, instruktorem piłki nożnej a także instruktorem na siłowni. Ale to jeszcze nie wszystko!

Marcin jest także masażystą i specjalista w zakresie żywienia i dietetyki człowieka oraz gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej. Jego urok i poczucie humoru sprawia, że zajęcia są prowadzone tak, że chce się na nie wracać i to jak najszybciej. Szeroka wiedza skutkuje zadziwiającymi efektami ćwiczeń prowadzonych przez niego. To chyba wystarczy by przekonać Was, że to naprawdę świetnie przygotowany człowiek na właściwym miejscu - ruszajcie na zajęcia !  << Studio Tańca Forte   Szkoła Tańca Top Toys Słupsk >>


 
Studio Tańca Pasja w Słupsku. Kizomba w parach, Bachata, Taniec towarzyski, Body movement/Izolacje, Health & Fit / zdrowy kręgosłup, rytmika.
© TopTan.pl